2017-05-13, 2 turas.
Vieta: Kretingos miesto stadionasTeisėjai: Audrius Žuta, Saulius Atmanavičius, Aidas Mazalas
Kretingos "MINIJA" 0:0 Šiaulių "JUVENTA-99"
(0:0)
Kretingos "MINIJA"
Rungtynių eiga
Šiaulių "JUVENTA-99"
Startinė sudėtis:
15 Martynas Viluckas
3 Kazys Mažionis
4 Evaldas Kalinauskas
7 Gediminas Žilys
9 Martynas Bučas (60‘)
11 Tomas Galdikas (46‘)
14 Aurimas Anužis (80‘)
17 Edvinas Andrijauskas (89‘)
18 Deivydas Gedvilas
22 Simonas Vaičius (82‘)
69 Artūras Anužis
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Vaidotas Gedvilas
8 Arūnas Mažonis (46‘)
10 Žilvinas Lukošius (80‘)
13 Andrius Paulauskas (60‘)
23 Mantas Elzbergas (89‘)
27 Vilius Jakumas (82‘)
Startinė sudėtis:
Martynas Konteikis 12
(59‘) Dalius Kryžnauskas 6
Rytis Riabčinskis 7
(46‘) Domas Nacickas 9
Justas Gulbinas 11
Paulius Bieliauskas 13
(64‘) Edvinas Nocius 18
(46‘) Robertas Visockas 19
Lukas Rimkus 21
Ruslanas Pačkajevas 22
Domas Griškevičius 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Kpemogena Elogie Barnabas 1
(64‘) Mindaugas Urbonavičius 2
(46‘) Mantas Martyšovas 3
(46‘) Andrius Šidlauskas 4
Almaidas Taujanskas 5
(59‘) Paulius Kirkutis 10
Tadas Gnedojus 20

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Rytis Riabčinskis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0