2017-06-29, 4 turas.
Vieta: Kretingos miesto stadionasTeisėjai: Aidas Mazalas, Arūnas Dievinas, Tomas Lavrinavičius
Kretingos "MINIJA" 3:0 Plungės "BABRUNGAS"
(1:0)
Kretingos "MINIJA"
Rungtynių eiga
Plungės "BABRUNGAS"
Startinė sudėtis:
15 Martynas Viluckas
3 Kazys Mažionis
5 Mantas Mažionis
11 Tomas Galdikas
13 Andrius Paulauskas
14 Aurimas Anužis (65‘)
18 Deivydas Gedvilas
22 Yahya A. Saeed (70‘)
23 Mantas Elzbergas (78‘)
25 Nerijus Jurkaitis
69 Artūras Anužis
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Vaidotas Gedvilas
6 Tomas Jonušas (65‘)
8 Arūnas Mažonis (78‘)
17 Edvinas Andrijauskas
27 Vilius Jakumas
45 Dangirdas Žilinskas (70‘)
Mantas Elzbergas
8 min. 1:0
Andrius Paulauskas
63 min. 2:0
Tomas Jonušas
69 min. 3:0
Startinė sudėtis:
Eimantas Brezgys 1
Dainoras Salys 4
(31‘) Mantas Gedminas 5
Irmantas Mockus 7
Aurelijus Barusas 9
Edgaras Lesnickas 10
Andrius Žutautas 20
(46‘) Gabrielius Leliuga 21
Linas Petkevičius 27
(85‘) Laurynas Gaudėšius 28
(65‘) Paulius Mačiuitis 29
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Ernestas Žymantas 99
Alvydas Mickevičius 8
(65‘) Marius Drozdovas 13
(46‘) Valentas Mitkus 17
(31‘) Irmantas Každailis 77
(85‘) Matas Jaudzemas 88

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Martynas Viluckas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0