2017-08-10, 10 turas.
Vieta: Kretingos miesto stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Arūnas Dievinas, Erikas Vainoras
Kretingos "MINIJA" 2:0 Mažeikių "ATMOSFERA"
(1:0)
Kretingos "MINIJA"
Rungtynių eiga
Mažeikių "ATMOSFERA"
Startinė sudėtis:
15Martynas Viluckas
3 Kazys Mažionis
4 Evaldas Kaliniauskas (46‘)
7 Džiugas Narkus (46‘)
9 Mindaugas Grušauskas (81‘)
13 Andrius Paulauskas (78‘)
18 Deivydas Gedvilas
22 Teodor Nikolaev Ganchev
23 Mantas Elzbergas (89‘)
25 Nerijus Jurkaitis
45 Fahad Abdisamad Ismael
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Vaidotas Gedvilas
8 Arūnas Mažonis (81')
10 Tomas Jonušas (46')
14 Aurimas Anužis (46')
17 Edvinas Andrijauskas (78‘)
27 Vilius Jakumas (89')
69 Vakaris Jeruševičius
Mantas Elzbergas
11 min. 1:0
Aurimas Anužis
47 min. 2:0
Startinė sudėtis:
Edvardas Bogadelščinkovas 91
Mantas Ronkauskas 5
(78‘) Kornelijus Kairys 7
(62‘) Mantas Juodeikis 9
(84‘) Deividas Kovalenkovas 10
Gintaras Juodeikis 12
Benas Anisas 17
(81‘) Mantas Kurapatkinas 18
(62‘) Benjaminas Kleinas 20
Julius Mockus 22
Gediminas Strikys 70
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Liutauras Juška 1
(62‘) Renardas Girgždys 4
(81‘) Vytis Česnauskas 11
(78‘) Tomas Mišijevas 14
(84‘) Justas Kentvainis 15
(62‘) Gintas Skrodenis 19

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Kazys Mažionis, Julius Mockus, Mantas Kurapatkinas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
FC SUOLIUKAS - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRUOPA 2 6
3. KRANTONA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 2 0