Mažeikių "ATMOSFERA"
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
17
TAŠKAI
19 (vid. 1.19)
ĮMUŠTA
26 (vid. 1.63)
PRALEISTA
-7
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Gediminas StrikysGintas SkrodenisJulius MockusBenas AnisasGytis Želvys
8 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Gediminas Strikys
8
2
0
Gintas Skrodenis
2
0
0
Julius Mockus
2
3
0
Klaudijus Kvedaras
1
1
0
Gytis Želvys
1
0
0
Deividas Kavalenkovas
1
2
0
Benas Anisas
1
2
1
Antanas Bulošas
1
0
0
Mantas Juodeikis
1
1
0
Mantas Kurapatkinas
0
2
0
Tomas Mišijevas
0
1
0
Gerardas Juodeikis
0
1
0
Benas Gritkus
0
1
0
Vytis Česnauskas
0
0
0
Renatas Žebrauskas
0
1
0
Mantas Ronkauskas
0
2
0
Mantvydas Kasparavičius
0
1
0
Dalius Keršis
0
0
0
Eimantas Kairys
0
0
0
Ernestas Kenstavčius
0
0
0
Kairys Kornelijus
0
0
0
Tomas Bružas
0
0
0
Edvardas Bogadelščikovas
0
2
0
Gintaras Repšas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (16)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-06
Mažeikių "ATMOSFERA"
3:0
Kretingos "MINIJA"
2
2017-05-11
Klaipėdos "ATLANTAS B"
4:0
Mažeikių "ATMOSFERA"
4
2017-06-03
Mažeikių "ATMOSFERA"
3:1
Šiaulių "JUVENTA-99"
5
2017-06-09
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
1:1
Mažeikių "ATMOSFERA"
6
2017-06-16
Mažeikių "ATMOSFERA"
4:0
Plungės "BABRUNGAS"
7
2017-06-21
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:1
Mažeikių "ATMOSFERA"
8
2017-07-01
Mažeikių "ATMOSFERA"
0:2
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
9
2017-06-14
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
4:0
Mažeikių "ATMOSFERA"
10
2017-08-10
Kretingos "MINIJA"
2:0
Mažeikių "ATMOSFERA"
11
2017-08-17
Mažeikių "ATMOSFERA"
1:1
Klaipėdos "ATLANTAS B"
13
2017-09-02
Šiaulių "JUVENTA-99"
2:0
Mažeikių "ATMOSFERA"
14
2017-09-06
Mažeikių "ATMOSFERA"
1:2
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
15
2017-09-17
Plungės "BABRUNGAS"
0:2
Mažeikių "ATMOSFERA"
16
2017-09-23
Mažeikių "ATMOSFERA"
2:1
Biržų "ŠIRVĖNA"
17
2017-09-29
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
3:1
Mažeikių "ATMOSFERA"
18
2017-10-07
Mažeikių "ATMOSFERA"
0:1
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai