Mažeikių "ATMOSFERA"
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
17
TAŠKAI
19 (vid. 1.19)
ĮMUŠTA
26 (vid. 1.63)
PRALEISTA
-7
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Gediminas StrikysGintas SkrodenisJulius MockusBenas AnisasGytis Želvys
8 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Gediminas Strikys
8
2
0
Gintas Skrodenis
2
0
0
Julius Mockus
2
3
0
Klaudijus Kvedaras
1
1
0
Gytis Želvys
1
0
0
Deividas Kavalenkovas
1
2
0
Benas Anisas
1
2
1
Antanas Bulošas
1
0
0
Mantas Juodeikis
1
1
0
Mantas Kurapatkinas
0
2
0
Tomas Mišijevas
0
1
0
Gerardas Juodeikis
0
1
0
Benas Gritkus
0
1
0
Vytis Česnauskas
0
0
0
Renatas Žebrauskas
0
1
0
Mantas Ronkauskas
0
2
0
Mantvydas Kasparavičius
0
1
0
Dalius Keršis
0
0
0
Eimantas Kairys
0
0
0
Ernestas Kenstavčius
0
0
0
Kairys Kornelijus
0
0
0
Tomas Bružas
0
0
0
Edvardas Bogadelščikovas
0
2
0
Gintaras Repšas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (16)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-06
Mažeikių "ATMOSFERA"
3:0
Kretingos "MINIJA"
2
2017-05-11
Klaipėdos "ATLANTAS B"
4:0
Mažeikių "ATMOSFERA"
4
2017-06-03
Mažeikių "ATMOSFERA"
3:1
Šiaulių "JUVENTA-99"
5
2017-06-09
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
1:1
Mažeikių "ATMOSFERA"
6
2017-06-16
Mažeikių "ATMOSFERA"
4:0
Plungės "BABRUNGAS"
7
2017-06-21
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:1
Mažeikių "ATMOSFERA"
8
2017-07-01
Mažeikių "ATMOSFERA"
0:2
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
9
2017-06-14
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
4:0
Mažeikių "ATMOSFERA"
10
2017-08-10
Kretingos "MINIJA"
2:0
Mažeikių "ATMOSFERA"
11
2017-08-17
Mažeikių "ATMOSFERA"
1:1
Klaipėdos "ATLANTAS B"
13
2017-09-02
Šiaulių "JUVENTA-99"
2:0
Mažeikių "ATMOSFERA"
14
2017-09-06
Mažeikių "ATMOSFERA"
1:2
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
15
2017-09-17
Plungės "BABRUNGAS"
0:2
Mažeikių "ATMOSFERA"
16
2017-09-23
Mažeikių "ATMOSFERA"
2:1
Biržų "ŠIRVĖNA"
17
2017-09-29
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
3:1
Mažeikių "ATMOSFERA"
18
2017-10-07
Mažeikių "ATMOSFERA"
0:1
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>