2017-05-11, 2 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisëjai: Robertas Đmitas, Eugenijus Starostinas, Lukas Jonuđis
Klaipėdos "ATLANTAS B" 4:0 Mažeikių "ATMOSFERA"
(0:0)
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Rungtyniř eiga
Mažeikių "ATMOSFERA"

Startinė sudėtis:
23 Evan A. Ridley
6 Arnas Vismantas (46‘)
10 Rokas Gedminas
11 Arnas Šerkšnys
14 Ernestas Albrikas
15 Gintas Rakauskas (60‘)
19 Arnas Anužis (66‘)
28 Rokas Filipavičius (80‘)
35 Edgaras Žarskis
85 Deividas Šiuša
93 Vladislav Kučerov (77‘)
------------
Atsarginiai žaidėjai:
31 Mantas Bertašius
18 Lukas Beneta (46‘)
18 Martynas Bačko
20 Dominykas Čiesna (77‘)
24 Gustas Gumbaravičius (66‘)
25 Roman Poprūga (80‘)
41 Vitalijus Paulauskas (60‘)
Rokas Gedminas
46 min. 1:0
Rokas Filipavičius
48 min. 2:0
59 min. 3:0
Įvartis į savo vartus
Rokas Filipavičius
73 min. 4:0

Startinė sudėtis:
Gintaras Repšas 12
Julius Mockus 2
Mantas Ronkauskas 6
(46‘) Mantas Juodeikis 9
(46‘) Darius Keršis 15
Benas Anisas 17
Gediminas Strikys18
(46‘) Eimantas Kairys 20
(79‘) Kornelijus Kairys 69
Klaudijus Kvedaras 88
(60‘) Tomas Bružas 99
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Edvardas Bogadelščinkovas 1
(46‘) Antanas Bulošas 8
Vytis Česnauskas 11
(46‘)Mantv. Kasparavičius 13
(79‘) Benas Gritkus 14
(46‘) Ernestas Kenstavičius 55
(60‘) Gytis Želvys70

Nuobaudos
Geltonos kortelës : Vladislav Kučerov.
Raudonos kortelës : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salës futbolo pirmenybės
1 turas.

20.30
KFA AKADEMIJA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PORT MARE 0 0
2. FK ŽEBENKŠTIS 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA AKADEMIJA 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSėDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0