Klaipėdos "ATLANTAS B"
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
11
TAŠKAI
16 (vid. 2.00)
ĮMUŠTA
12 (vid. 1.50)
PRALEISTA
4
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Rokas FilipavičiusSkirmantas RakauskasKostiantyn Shults Dovydas NorvilasTomas Gvazdinskas
5 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Rokas Filipavičius
5
0
0
Vitalijus Paulauskas
1
0
0
Tomas Gvazdinskas
1
1
1
Dovydas Norvilas
1
0
0
Jevgenij Dodonov
1
0
0
Skirmantas Rakauskas
1
0
0
Ainis Vilavičius
1
1
0
Gintas Rakauskas
1
0
0
Kostiantyn Shults
1
1
0
Antanas Bulošas
1
0
0
Rokas Gedminas
1
0
0
Arnas Vismantas
1
0
0
Gustas Gumbaravičius
1
1
0
Roman Poorūga
0
0
0
Dominykas Čiesna
0
0
0
Martynas Bačko
0
0
0
Atas Šerkšnys
0
0
0
Ernestas Albrikas
0
0
0
Arnas Anužis
0
0
0
Edgaras Žarskis
0
0
0
Deividas Šiuša
0
0
0
Vladislav Kučerov
0
1
1
Mantas Bertašius
0
0
0
Lukas Beneta
0
0
0
Evan Aleksandrov Ridley
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
2
2017-05-11
Klaipėdos "ATLANTAS B"
4:0
Mažeikių "ATMOSFERA"
3
2017-05-17
Šiaulių "JUVENTA-99"
3:3
Klaipėdos "ATLANTAS B"
4
2017-05-23
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:2
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
5
2017-07-08
Plungės "BABRUNGAS"
0:6
Klaipėdos "ATLANTAS B"
6
2017-06-18
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:2
Biržų "ŠIRVĖNA"
7
2017-06-22
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
3:0
Klaipėdos "ATLANTAS B"
8
2017-06-30
Klaipėdos "ATLANTAS B"
2:2
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
9
2017-07-04
Kretingos "MINIJA"
0:1
Klaipėdos "ATLANTAS B"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
11
2017-08-14
-
2017-08-20
Mažeikių "ATMOSFERA"
-
Klaipėdos "ATLANTAS B"
12
2017-08-21
-
2017-08-27
Klaipėdos "ATLANTAS B"
-
Šiaulių "JUVENTA-99"
13
2017-08-28
-
2017-09-03
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
-
Klaipėdos "ATLANTAS B"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3