Klaipėdos "ATLANTAS B"
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
32 (vid. 2.29)
ĮMUŠTA
16 (vid. 1.14)
PRALEISTA
16
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Rokas FilipavičiusDonatas KazlauskasErnestas AlbrikasJevgenij DodonovKostiantyn Shults
5 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Rokas Filipavičius
5
0
0
Donatas Kazlauskas
3
1
0
Ernestas Albrikas
2
0
0
Jevgenij Dodonov
2
0
0
Vitalijus Paulauskas
1
0
0
Tomas Gvazdinskas
1
1
1
Dovydas Norvilas
1
0
0
Vladislav Kučerov
1
2
1
Ainis Vilavičius
1
2
0
Kostiantyn Shults
1
1
0
Gintas Rakauskas
1
0
0
Skirmantas Rakauskas
1
2
0
Rokas Gedminas
1
0
0
Arnas Vismantas
1
1
0
Gustas Gumbaravičius
1
1
0
Roman Poprūga
0
0
0
Dominykas Čiesna
0
0
0
Martynas Bačko
0
0
0
Lukas Beneta
0
0
0
Mantas Bertašius
0
0
0
Deividas Šiuša
0
0
0
Edgaras Žarskis
0
0
0
Arnas Anužis
0
0
0
Atas Šerkšnys
0
0
0
Evan Aleksandrov Ridley
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
2
2017-05-11
Klaipėdos "ATLANTAS B"
4:0
Mažeikių "ATMOSFERA"
3
2017-05-17
Šiaulių "JUVENTA-99"
3:3
Klaipėdos "ATLANTAS B"
4
2017-05-23
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:2
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
5
2017-07-08
Plungės "BABRUNGAS"
0:6
Klaipėdos "ATLANTAS B"
6
2017-06-18
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:2
Biržų "ŠIRVĖNA"
7
2017-06-22
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
3:0
Klaipėdos "ATLANTAS B"
8
2017-06-30
Klaipėdos "ATLANTAS B"
2:2
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
9
2017-07-04
Kretingos "MINIJA"
0:1
Klaipėdos "ATLANTAS B"
11
2017-08-17
Mažeikių "ATMOSFERA"
1:1
Klaipėdos "ATLANTAS B"
12
2017-08-24
Klaipėdos "ATLANTAS B"
3:0
Šiaulių "JUVENTA-99"
13
2017-08-31
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
1:0
Klaipėdos "ATLANTAS B"
14
2017-09-10
Klaipėdos "ATLANTAS B"
4:0
Plungės "BABRUNGAS"
15
2017-09-17
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:3
Klaipėdos "ATLANTAS B"
16
2017-09-24
Klaipėdos "ATLANTAS B"
5:0
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
16
2017-09-24
Klaipėdos "ATLANTAS B"
-
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
17
2017-09-25
-
2017-10-01
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
-
Klaipėdos "ATLANTAS B"
18
2017-10-07
Klaipėdos "ATLANTAS B"
-
Kretingos "MINIJA"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3