2017-05-17, 3 turas.
Vieta: "Juventos-99" stadionasTeisėjai: Mantas Pomeckis, Aleksandras Stepanovas, Dovydas Pukas
Šiaulių "JUVENTA-99" 3:3 Klaipėdos "ATLANTAS B"
(2:2)
Šiaulių "JUVENTA-99"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Startinė sudėtis:
12 Martynas Konteikis
7 Rytis Riabčinskis
9 Domas Nacickas
10 Paulius Kirkutis (46‘)
13 Paulius Bieliaukas (70‘)
14Mindaugas Lukoševičius(76‘)
15 Paulius Šidlauskas
18 Edvinas Nocius
19 Robertas Visockas (61‘)
22 Ruslanas Pačkajevas
23 Domas Griškevičius
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Kpemogena Elogie Barnabas
2 Mindaugas Urbonavičius (76‘)
3 Mantas Martyšovas (61‘)
4 Andrius Šidlauskas (46‘)
8 Edas Romanovas (70‘)
20 Tadas Gnedojus
3 min. 0:1
Dovydas Norvilas
Rytis Riabčinskis
31 min. 1:1
32 min. 1:2
Tomas Gvazdinskas
Paulius Bieliauskas
36 min. 2:2
70 min. 2:3
Gustas Gumbaravičius
Mindaugas Urbonavičius
76 min. 3:3
Startinė sudėtis:
(61‘) Vincentas Šarkauskis27
Lukas Beneta 5
Ainis Vilavičius 6
Tomas Gvazdinskas 10
Gintas Rakauskas 14
(61‘) Vladislav Kučerov 15
Dovydas Norvilas 20
(70‘) Deividas Šiuša 35
Martynas Velyvis 41
(66‘) Jvegenij Dodonov 88
Jonas Latakas 93
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(61‘) Mantas Bertašius 31
(70‘) Martynas Bačko11
(66‘) Gustas Gumbaravičius 24
(61‘) Dominykas Čiesna 85

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Domas Nacickas, Paulius Šidlauskas, Andrius Šidlauskas, Jevgenij Dodonov.
Raudonos kortelės : Tomas Gvazdinskas.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.30
FK VS-JONUŠAI - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 1 3
2. FK VS-JONUŠAI 0 0
3. LCC MOOSE FC 0 0
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDOS FM-2 0 0
8. FK GIRULIAI 0 0
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PORT MARE 0 0
2. FK ŽEBENKŠTIS 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA AKADEMIJA 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSėDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0