2017-07-08, 5 turas.
Vieta: Plungės dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Tomas Lavrinavičius, Eugenijus Starostinas, Ernestas Kemėža
Plungės "BABRUNGAS" 0:6 Klaipėdos "ATLANTAS B"
(0:2)
Plungės "BABRUNGAS"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Startinė sudėtis:
1 Eimantas Brezgys
4 Dainoras Salys
5 Mantas Gedminas (63‘)
8 Edvinas Mickevičius
9 Aurelijus Barusas
11 Martynas Turskis
20 Andrius Žutautas
24 Paulius Mačiuitis
27 Linas Petkevičius
28 Laurynas Gaudiešius
33 Edgaras Lesnickas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
99 Ernestas Žymantas
17 Valentas Mitkus (63‘)(79‘)
21 Gabrielius Leliuga
26 Rokas Gabalis
28 Irmantas Každailis
88 Matas Jaudzemas (79‘)
2 min. 0:1
Skirmantas Rakauskas
45 min. 0:2
Vitalijus Paulauskas
59 min. 0:3
Rokas Filipavičius
81 min. 0:4
Gintas Rakauskas
82 min. 0:5
Rokas Filipavičius
89 min. 0:6
Rokas Filipavičius
Startinė sudėtis:
Vincentas Šarkauskis 24
Ainis Vilavičius 6
Tomas Gvazdinskas 10
Gleb Son 14
Vladislav Kučerov 15
(71') Jevgenij Dodonov 19
(46') Rokas Filipavičius 28
Deividas Šiuša 35
Skirmantas Rakauskas 41
(58') Vitalijus Paulauskas 85
Arnas Vismantas 93
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Simonas Juška 5
(58') Gintas Rakauskas 11
(46‘) Dominykas Čiesna 20
(71') Gustas Gumbaravičius 88

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Edgaras Lesnickas, Linas Petkevičius, Martynas Turskis, Gustas Gumbaravičius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3