2017-07-08, 5 turas.
Vieta: Plungės dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Tomas Lavrinavičius, Eugenijus Starostinas, Ernestas Kemėža
Plungės "BABRUNGAS" 0:6 Klaipėdos "ATLANTAS B"
(0:2)
Plungės "BABRUNGAS"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Startinė sudėtis:
1 Eimantas Brezgys
4 Dainoras Salys
5 Mantas Gedminas (63‘)
8 Edvinas Mickevičius
9 Aurelijus Barusas
11 Martynas Turskis
20 Andrius Žutautas
24 Paulius Mačiuitis
27 Linas Petkevičius
28 Laurynas Gaudiešius
33 Edgaras Lesnickas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
99 Ernestas Žymantas
17 Valentas Mitkus (63‘)(79‘)
21 Gabrielius Leliuga
26 Rokas Gabalis
28 Irmantas Každailis
88 Matas Jaudzemas (79‘)
2 min. 0:1
Skirmantas Rakauskas
45 min. 0:2
Vitalijus Paulauskas
59 min. 0:3
Rokas Filipavičius
81 min. 0:4
Gintas Rakauskas
82 min. 0:5
Rokas Filipavičius
89 min. 0:6
Rokas Filipavičius
Startinė sudėtis:
Vincentas Šarkauskis 24
Ainis Vilavičius 6
Tomas Gvazdinskas 10
Gleb Son 14
Vladislav Kučerov 15
(71') Jevgenij Dodonov 19
(46') Rokas Filipavičius 28
Deividas Šiuša 35
Skirmantas Rakauskas 41
(58') Vitalijus Paulauskas 85
Arnas Vismantas 93
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Simonas Juška 5
(58') Gintas Rakauskas 11
(46‘) Dominykas Čiesna 20
(71') Gustas Gumbaravičius 88

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Edgaras Lesnickas, Linas Petkevičius, Martynas Turskis, Gustas Gumbaravičius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga -
13 turas.

20.00
FK "ŽEBENKŠTIS" - EDM STATYBA-SENDVARIS
KU salė
(Sportininkų g. 13)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. TITANIC 10 22
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 19
3. KRANTONA 10 19
4. KUSK-MIŠKO PASAKA 10 16
5. FK "JAKAI" 10 15
6. FM-2000 10 12
7. FM-99 10 9
8. SAREMA 10 6
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 22
2. KLAIPĖDOS UOSTAS 8 17
3. KRUOPA 8 15
4. SPARTA 8 14
5. FC "SUOLIUKAS" 8 12
6. KLAIPĖDA CITY 8 9
7. STOGANDRA 8 9
8. LCC MOOSE FC 8 6
9. FA "KORALAS" 8 0
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 11 31
2. FK "ŽEBENKŠTIS" 11 30
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
4. FK "KONTEKA" 11 21
5. BEGA 11 16
6. AGLUONA-GARANT GROUP 11 16
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 11 15
8. MEGLARAS 11 13
9. VAKARŲ FRONTAS 11 12
10. FK "GRANATA" 11 11
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 11 3
12. MEMEL 11 2