2017-09-10, 14 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Lukas Jonušis, Vladimir Gerasimov, Simas Kaušas
Klaipėdos "ATLANTAS B" 4:0 Plungės "BABRUNGAS"
(2:0)
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Rungtynių eiga
Plungės "BABRUNGAS"
Startinė sudėtis:
55 Arkadii Zhelnin (46‘)
3 Vladislav Kučerov
4 Jonas Latakas
8 Gustas Gumbaravičius
10 Atas Šerkšnys
17 Arnas Vismantas
20 Gintas Rakauskas
31 Matas Kubilius
33 Mindaugas Jusis
52 Robertas Freidgeimas
53 Donatas Kazlauskas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
12 Mantas Bertašius (46‘)
Donatas Kazlauskas
26 min. 1:0
Donatas Kazlauskas
33 min. 2:0
Vladislav Kučerov
50 min. 3:0
(11 m.)
Donatas Kazlauskas
65 min. 4:0
Startinė sudėtis:
(69') Eimantas Brezgys 1
Mantas Gedminas 5
Edvinas Mickevičius 8
Aurelijus Barusas 9
Laurynas Pocius 10
Martynas Turkis 11
Egidijus Srėbalius 14
(59‘) Mindaugas Grigutis 17
Andrius Žutautas 20
Laurynas Gaudėšius 29
Artūras Karalius 55
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(69') Ernestas Žymantas 99
Dainoras Salys 4
(59‘) Valentas Mitkus 13
Edvinas Alimas 15
Gabrielius Leliuga 21
Paulius Mačiuitis 24

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Donatas Kazlauskas, Arnas Vismantas, Edvinas Mickevičius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KUSK-MIŠKO PASAKA 1 3
2. TITANIC 1 3
3. FK "JAKAI" 1 3
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 3
5. KRANTONA 1 0
6. FM-99 1 0
7. SAREMA 1 0
8. FM-2000 1 0
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. FC "SUOLIUKAS" 1 3
4. SPARTA 1 1
5. KLAIPĖDOS UOSTAS 1 1
6. KRUOPA 0 0
7. LCC MOOSE FC 1 0
8. FA "KORALAS" 1 0
9. STOGANDRA 1 0
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių III lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 1 3
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
3. FK "ŽEBENKŠTIS" 1 3
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 3
5. VAKARŲ FRONTAS 1 3
6. AGLUONA-GARANT GROUP 1 3
7. FK "GRANATA" 1 0
8. FK "KONTEKA" 1 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
10. BEGA 1 0
11. MEGLARAS 1 0
12. MEMEL 1 0