2017-09-10, 14 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Lukas Jonušis, Vladimir Gerasimov, Simas Kaušas
Klaipėdos "ATLANTAS B" 4:0 Plungės "BABRUNGAS"
(2:0)
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Rungtynių eiga
Plungės "BABRUNGAS"
Startinė sudėtis:
55 Arkadii Zhelnin (46‘)
3 Vladislav Kučerov
4 Jonas Latakas
8 Gustas Gumbaravičius
10 Atas Šerkšnys
17 Arnas Vismantas
20 Gintas Rakauskas
31 Matas Kubilius
33 Mindaugas Jusis
52 Robertas Freidgeimas
53 Donatas Kazlauskas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
12 Mantas Bertašius (46‘)
Donatas Kazlauskas
26 min. 1:0
Donatas Kazlauskas
33 min. 2:0
Vladislav Kučerov
50 min. 3:0
(11 m.)
Donatas Kazlauskas
65 min. 4:0
Startinė sudėtis:
(69') Eimantas Brezgys 1
Mantas Gedminas 5
Edvinas Mickevičius 8
Aurelijus Barusas 9
Laurynas Pocius 10
Martynas Turkis 11
Egidijus Srėbalius 14
(59‘) Mindaugas Grigutis 17
Andrius Žutautas 20
Laurynas Gaudėšius 29
Artūras Karalius 55
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(69') Ernestas Žymantas 99
Dainoras Salys 4
(59‘) Valentas Mitkus 13
Edvinas Alimas 15
Gabrielius Leliuga 21
Paulius Mačiuitis 24

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Donatas Kazlauskas, Arnas Vismantas, Edvinas Mickevičius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>