2017-09-10, 14 turas.
Vieta: Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadionasTeisėjai: Lukas Jonušis, Vladimir Gerasimov, Simas Kaušas
Klaipėdos "ATLANTAS B" 4:0 Plungės "BABRUNGAS"
(2:0)
Klaipėdos "ATLANTAS B"
Rungtynių eiga
Plungės "BABRUNGAS"
Startinė sudėtis:
55 Arkadii Zhelnin (46‘)
3 Vladislav Kučerov
4 Jonas Latakas
8 Gustas Gumbaravičius
10 Atas Šerkšnys
17 Arnas Vismantas
20 Gintas Rakauskas
31 Matas Kubilius
33 Mindaugas Jusis
52 Robertas Freidgeimas
53 Donatas Kazlauskas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
12 Mantas Bertašius (46‘)
Donatas Kazlauskas
26 min. 1:0
Donatas Kazlauskas
33 min. 2:0
Vladislav Kučerov
50 min. 3:0
(11 m.)
Donatas Kazlauskas
65 min. 4:0
Startinė sudėtis:
(69') Eimantas Brezgys 1
Mantas Gedminas 5
Edvinas Mickevičius 8
Aurelijus Barusas 9
Laurynas Pocius 10
Martynas Turkis 11
Egidijus Srėbalius 14
(59‘) Mindaugas Grigutis 17
Andrius Žutautas 20
Laurynas Gaudėšius 29
Artūras Karalius 55
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(69') Ernestas Žymantas 99
Dainoras Salys 4
(59‘) Valentas Mitkus 13
Edvinas Alimas 15
Gabrielius Leliuga 21
Paulius Mačiuitis 24

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Donatas Kazlauskas, Arnas Vismantas, Edvinas Mickevičius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0