2017-07-01, 8 turas.
Vieta: Mažeikių miesto stadionasTeisėjai: Gintautas Mirauskas, Jurijus Lukjančukas, Arnas Alūzas
Mažeikių "ATMOSFERA" 0:2 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
(0:2)
Mažeikių "ATMOSFERA"
Rungtynių eiga
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Startinė sudėtis:
91 Edvardas Bogadelščikovas
5 Mantas Ronkauskas
7 Kornelijus Kairys
9 Mantas Juodeikis (58‘)
15 Dalius Keršis
16 Eimantas Kairys (39‘)
17 Benas Anisas
28 Klaudijus Kvedaras
70 Gediminas Strikys
78 Antanas Bulošas
88 Renatas Žebrauskas (37‘)
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Gintaras Repšas
4 Renaldas Girgždys
8 Mindaugas Simanavičius
10 Deividas Kavalenkovas (39‘)
11 Vytis Česnauskas
19 Gintas Skrodenis (58‘)
21 Gytis Želvys (37‘)
3 min. 0:1
Tautvydas Drublionis
33 min. 0:2
Valdas Rubel
Startinė sudėtis:
Mindaugas Kalenda 1
Karolis Gricius 2
Mindaugas Sabas 3
Valdas Rubel 5
Aivaras RakaŠius 8
(76‘) Artūras Rutkevičius 9
Klaudijus Januitis 11
Artūras Mačys 16
(86‘) Nedas Stankus 18
Tautvydas Drublionis 19
Lukas Dukavičius 20
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Domantas Zubavičius 6
Viktoras Kiminius 7
Mindaugas Burneikis 12
Justas Gricius 14
(86‘) KŽstutis Daškus 15
(76‘) Tadas Lukošius 17

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mantas Ronkauskas, Kęstutis Daškus.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0