2017-09-17, 15 turas.
Vieta: Plungės dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Aidas Mazalas, Arūnas Dievinas, Timur Cyvaniuk
Plungės "BABRUNGAS" 0:2 Mažeikių "ATMOSFERA"
(0:0)
Plungės "BABRUNGAS"
Rungtynių eiga
Mažeikių "ATMOSFERA"
Startinė sudėtis:
1 Eimantas Brezgys (10‘)
4 Dainoras Salys
5 Mantas Gedminas (54‘)
9 Aurelijus Barusas
11 Martynas Turskis
14 Egidijus Srėbalius
15 Edvinas Alimas
20 Andrius Žutautas
24 Paulius Mačiuitis
27 Linas Petkevičius
55 Artačras Karalius (56‘)
------------
Atsarginiai žaidėjai:
99 Ernestas Žymantas (10‘)
10 Laurynas Pocius (56‘)(62‘)
21 Gabrielius Leliuga
29 Laurynas Gaudėšius (54‘)
77 Irmantas Každailis (62‘)
53 min. 0:1
Gediminas Strikys
65 min.
neįmuštas 11 m. baudinys
Gediminas Strikys
80 min. 0:2
Gintas Skrodenis
Startinė sudėtis:
Edvardas Bogadelščinkovas 91
(58‘) Renaldas Girgždys 4
(40‘) Mantas Ronkauskas 5
Deividas Kovalenkovas 10
Tomas Mišijevas 14
Benas Anisas 17
(58‘) Benjaminas Kleinas 20
Julius Mockus 22
Klaudijus Kvedaras 28
(90‘) Gediminas Strikys 70
(89‘) Renatas Žebrauskas 88
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Liutauras Juška 1
(90‘) Aidas Liutkus 8
(58‘) Mantas Juodeikis 9
(40‘) Benas Gritkus 11
Gerardas Juodeikis 12
(89‘) Gedas Klemenis 16
(58‘) Gintas Skrodenis 19

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Egidijus Srėbalius, Paulius Mačiuitis, Linas Petkevičius, Mantas Ronkauskas, Benas Gritkus, Julius Mockus.
Raudonos kortelės : Benas Anisas.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0