2017-10-07, 18 turas.
Vieta: Mažeikių miesto stadionasTeisėjai: Tomas Lavrinavičius, Arūnas Dievinas, Timur Cyvaniuk
Mažeikių "ATMOSFERA" 0:1 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
(0:0)
Mažeikių "ATMOSFERA"
Rungtynių eiga
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Startinė sudėtis:
91 Gintaras Repšas
9 Mantas Juodeikis (72‘)
10 Deividas Kavalenkovas
11 Benas Gritkus
14 Tomas Mišijevas
17 Benas Anisas
19 Gintas Skrodenis (85‘)
22 Julius Mockus
28 Klaudijus Kvedaras
70 Gediminas Strikys
99 Deividas Venckus
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Liutauras Juška
4 Renaldas Girgždys (72‘)
7 Edgaras Kužminskas
12 Gerardas Juodeikis
15 Justas Kentvainis (85‘)
16 Gedas Klemenis
88 Renatas Žebrauskas
52 min. 0:1
Vytautas Mituzas
Startinė sudėtis:
Airidas Jocas 1
Arnas Alūzas 6
(65‘) Marius Baziulis 10
(46‘) Justas Petravičius 11
Deivydas Lunskis15
Justinas Kuizinas 17
Gediminas Čeponkus 8
(72‘) Mindaugas Toleikis 19
Darius Gulbinas 20
Vytautas Mituzas 22
Artūras Ankudinovas 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(65‘) Kristupas Petravičius 2
(46‘) Dovydas Lunskis 3
(72‘) Mantas Kazlauskas 8

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Deividas Kavalenkovas, Marius Baziulis, Mindaugas Toleikis.
Raudonos kortelės : Arnas Alūzas.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0