2017-09-08, 14 turas.
Vieta: Šiaulių miesto stadionasTeisėjai: Aurimas Strolė, Aleksandras Stepanovas, Gintautas Mirauskas
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 1:1 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
(0:0)
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Rungtynių eiga
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Startinė sudėtis:
61 Gustas Baliutavičius
4 Deividas Klimas
7 Justinas Kuizinas
8 Mantas Kazlauskas (56‘)
11 Justas Petravičius (46‘)
15 Deivydas Lunskis
17 Dovydas Medžiaušis (81‘)
18 Gediminas Čeponkus
19 Mindaugas Toleikis (84‘)
21 Mantas Štankelis (80‘)
23 Artūras Ankudinovas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
2 Kristupas Petravičius (80‘)
3 Dovydas Lunskis (56‘)
6 Arnas Alūzas (84‘)
10 Marius Baziulis (46‘)
20 Klaudijus Bagočius
22 Martynas Čečkauskas (81‘)
Mindaugas Toleikis
67 min. 1:0
84 min. 1:1
Tautvydas Drublionis
Startinė sudėtis:
Povilas Mickevičius 12
Karolis Gricius 2
Mindaugas Sabas 3
Aivaras Rakašius 8
(90‘) Artūras Rutkevičius 9
Klaudijus Januitis 11
Donatas Morkis 14
(77‘) Kęstutis Daškus 15
Nedas Stankus 18
Tautvydas Drublionis 19
Lukas Dukavičius 20
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Sergej Palijčuk 1
Marijus Vasiliauskas 6
Artūras Mačys 16
(90‘) Tadas Lukošius 17
Justas Gricius 21
(77‘) Mindaugas Kalenda 22

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mantas Štankelis, Arnas Alūzas, Mindaugas Sabas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - KLAIPĖDOS UOSTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

20.05
MEMEL - FK "JAKAI"
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
10 turas.

21.10
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS - KRUOPA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4 12
2. Klaipėdos "SAREMA" 4 9
3. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 4 6
4. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 4 3
5. Klaipėdos FK "GRANATA" 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 9 22
2. ELVITRANSA 9 22
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 21
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 8 19
5. KRUOPA 9 19
6. KLAIPĖDA CITY 7 18
7. FC "SUOLIUKAS" 8 18
8. FK "JAKAI" 9 18
9. NAUTICA 8 18
10. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 16
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 9 14
12. FELIŪGA 9 12
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 10
14. AGLUONA-GARANT GROUP 9 10
15. SPARTA 9 10
16. VAKARŲ FRONTAS 7 8
17. FK "GRANATA" 8 7
18. MEGLARAS 9 4
19. MEMEL 8 3
20. TITANIC-KFA 9 3
21. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 9 1
22. FOTOAPARATAS.LT 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>