2017-07-05, 9 turas.
Vieta: Naujosios Akmenės miesto stadionasTeisėjai: Aurimas Strolė, Marius Tubis, Mantas Ličkus
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:1 Šiaulių "JUVENTA-99"
(1:0)
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Rungtynių eiga
Šiaulių "JUVENTA-99"
Startinė sudėtis:
1 Sergej Palijčuk
2 Karolis Gricius
3 Mindaugas Sabas
5 Valdas Rubel
8 Aivaras Rakašius
9 Artūras Rutkevičius
11 Klaudijus Januitis
14 Donatas Morkis (46‘)
16 Artūras Mačys
19 Tautvydas Drublionis (38‘)
20 Lukas Dukavičius
------------
Atsarginiai žaidėjai:
6 Tadas Lukošius
15 Kęstutis Daškus (46‘)
17 Mindaugas Burneikis
18 Nedas Stankus (38‘)
21 Mindaugas Kalenda
Artūras Rutkevičius
18 min. 1:0
81 min. 1:1
Mantas Martyšovas
Startinė sudėtis:
Barnabas K. Elogie 1
(55‘) Andrius Šidlauskas 4
Rytis Riabčinskis 7
Domas Nacickas 9
(46‘) Arūnas Šimkus 11
Andrius Bonkas 15
(82') Edvinas Nocius 18
Lukas Rimkus 21
(81‘) Ruslanas Pačkajevas 22
Domas Griškevičius 23
Justas Gulbinas 30
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(46‘) Mindaugas Urbonavičius 2
(81‘) Mantas Martyšovas 3
(55‘) Dalius Kryžnauskas 6
Paulius Kirkutis10
(82‘) Aivaras Švambaris 5

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Lukas Dukavičius, Mindaugas Sabas, Rytis Riabčinskis, Lukas Rimkus, Edvinas Nocius, Mindaugas Urbonavičius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
1 turas.

19.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
1 turas.

20.05
TITANIC-KFA - SPARTA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
1 turas.

21.10
FC "SUOLIUKAS" - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 1 3
2. AGLUONA-GARANT GROUP 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. SAREMA 1 3
5. KLAIPĖDA CITY 1 3
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
7. VAKARŲ FRONTAS 1 1
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 1 1
9. FOTOAPARATAS.LT 0 0
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0 0
11. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 0 0
12. TITANIC-KFA 0 0
13. SPARTA 0 0
14. ADRIJUS 0 0
15. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 0 0
16. FC "SUOLIUKAS" 0 0
17. NAUTICA 1 0
18. FK "GRANATA" 1 0
19. ELVITRANSA 1 0
20. MEMEL 1 0
21. FELIŪGA 1 0
22. MEGLARAS 1 0