2017-07-05, 9 turas.
Vieta: Naujosios Akmenės miesto stadionasTeisėjai: Aurimas Strolė, Marius Tubis, Mantas Ličkus
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:1 Šiaulių "JUVENTA-99"
(1:0)
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Rungtynių eiga
Šiaulių "JUVENTA-99"
Startinė sudėtis:
1 Sergej Palijčuk
2 Karolis Gricius
3 Mindaugas Sabas
5 Valdas Rubel
8 Aivaras Rakašius
9 Artūras Rutkevičius
11 Klaudijus Januitis
14 Donatas Morkis (46‘)
16 Artūras Mačys
19 Tautvydas Drublionis (38‘)
20 Lukas Dukavičius
------------
Atsarginiai žaidėjai:
6 Tadas Lukošius
15 Kęstutis Daškus (46‘)
17 Mindaugas Burneikis
18 Nedas Stankus (38‘)
21 Mindaugas Kalenda
Artūras Rutkevičius
18 min. 1:0
81 min. 1:1
Mantas Martyšovas
Startinė sudėtis:
Barnabas K. Elogie 1
(55‘) Andrius Šidlauskas 4
Rytis Riabčinskis 7
Domas Nacickas 9
(46‘) Arūnas Šimkus 11
Andrius Bonkas 15
(82') Edvinas Nocius 18
Lukas Rimkus 21
(81‘) Ruslanas Pačkajevas 22
Domas Griškevičius 23
Justas Gulbinas 30
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(46‘) Mindaugas Urbonavičius 2
(81‘) Mantas Martyšovas 3
(55‘) Dalius Kryžnauskas 6
Paulius Kirkutis10
(82‘) Aivaras Švambaris 5

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Lukas Dukavičius, Mindaugas Sabas, Rytis Riabčinskis, Lukas Rimkus, Edvinas Nocius, Mindaugas Urbonavičius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3