2017-05-13, 2 turas.
Vieta: Naujosios Akmenės miesto stadionasTeisėjai: Mangirdas Mirauskas, Mantas Lešinskas, Deividas Klimas
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:0 Plungės "BABRUNGAS"
(0:0)
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Rungtynių eiga
Plungės "BABRUNGAS"
Startinė sudėtis:
12 Karolis Bakys
2 Karolis Gricius
3 Mindaugas Sabas
5 Valdas Rubel
9 Artūras Rutkevičius
10 Donatas Morkis
11 Klaudijus Januitis
15 Kęstutis Daškus
16 Artūras Mačys (60‘)
18 Nedas Stankus (82‘)
20 Lukas Dukavičius
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Sergej Palijčiuk
8 Mindaugas Kalenda (60‘)
14 Justas Gricius
17 Mindaugas Burneikis
22 Dominykas Štutas (82‘)
25 Liutauras Juška
Klaudijus Januitis
72 min. 1:0
(11 m.)
Startinė sudėtis:
Ernestas Grigas 1
Dainoras Salys 4
Mantas Gedminas 5
Aurelijus Barusas 9
Martynas Turskis 11
Edvinas Alimas 15
Andrius Žutautas 20
(77‘) Gabrielius Leliuga 21
Paulius Mačiuitis 24
Linas Petkevičius 27
(59‘) Laurynas Gaudėšius 28
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Ernestas Žymantas 99
Irmantas Mockus 23
Edvinas Mickevičius 29
(59‘) Irmantas Každailis 77
(77‘) Matas Jaudzemas88

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Artūras Mačys, Nedas Stankus, Mindaugas Sabas, Mantas Gedminas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.30
FK VS-JONUŠAI - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 1 3
2. FK VS-JONUŠAI 0 0
3. LCC MOOSE FC 0 0
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDOS FM-2 0 0
8. FK GIRULIAI 0 0
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PORT MARE 0 0
2. FK ŽEBENKŠTIS 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA AKADEMIJA 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSėDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0