2017-08-19, 11 turas.
Vieta: Plungės dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Ernestas Kemėža, Audrius Žuta
Plungės "BABRUNGAS" 2:3 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
(2:1)
Plungės "BABRUNGAS"
Rungtynių eiga
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Startinė sudėtis:
1 Eimantas Brezgys
8 Edvinas Mickevičius
9 Aurelijus Barusas
11 Martynas Turskis (66‘)
15 Edvinas Alimas
17 Mindaugas Grigutis
20 Andrius Žutautas
21 Gabrielius Leliuga (57‘)
27 Linas Petkevičius
28 Rokas Daublys (76‘)
33 Edgaras Lesnickas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
99 Ernestas Žymantas
4 Dainoras Salys
10 Laurynas Pocius
13 Valentas Mitkus
23 Edvardas Žilius (57‘)
24 Paulius Mačiuitis (66‘)
29 Mantas Gedminas (76‘)
Edvinas Alimas
17 min. 1:0
26 min. 1:1
Tautvydas Drublionis
Martynas Turskis
31 min. 2:1
62 min. 2:2
Valdas Rubel
64 min. 2:3
Lukas Dukavičius
Startinė sudėtis:
Povilas Mickevičius 12
Karolis Gricius 2
Mindaugas Sabas 3
Valdas Rubel 5
Klaudijus Januitis 11
Kęstutis Daškus 15
Artūras Mačys 16
Nedas Stankus 18
Tautvydas Drublionis 19
Lukas Dukavičius 20
(81‘) Dominykas Štutas 22
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Sergej Palijčuk 1
Marijus Vasiliauskas 6
Mindaugas Kalenda 7
Mindaugas Burneikis 13
(81‘) Tadas Lukošius 17
Justas Gricius 21

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mindaugas Grigutis, Linas Petkevičius, Martynas Turskis, Andrius Žutautas, Lukas Dukavičius, Mindaugas Sabas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.30
KLAIPĖDOS POLICIJA - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PORT MARE 0 0
2. FK ŽEBENKŠTIS 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0