2017-10-01, 17 turas.
Vieta: Biržų miesto stadionasTeisėjai: Aurimas Strolė, Dainius Raudys, Deividas Klimas
Biržų "ŠIRVĖNA" 1:0 Šiaulių "JUVENTA-99"
(0:0)
Biržų "ŠIRVĖNA"
Rungtynių eiga
Šiaulių "JUVENTA-99"
Startinė sudėtis:
1 Lukas Drasutis
2 Donatas Paulauskas
3 Karolis Kazokaitis
5 Ignas Peikštenis (87‘)
7 Mindaugas Jakštas (46‘)
10 Tautvydas Švelna
12 Deividas Kuodis (46')
14 Andrius Arlauskas
17 Gailius Lansbergas (77‘)
20 Mindaugas Zlatkus
23 Tomas Sirevičius
------------
Atsarginiai žaidėjai:
4 Mantas Jokšas (87‘)
11 Marius Ligeika (46‘)
15 Mantas Pomeckis
18 Ignas Kurklietis (46‘)
19 Karolis Bakūnas (77‘)
Ignas Kurklietis
48 min. 1:0
Startinė sudėtis:
Barnabas K. Elogie 1
(62‘) Andrius Šidlauskas 4
Dalius Kryžnauskas 6
Rytis Riabčinskis 7
Nerijus Garuckas 12
Paulius Šidlauskas 15
Deividas Dargužas 21
(68‘) Ruslanas Pačkajevas 22
Domas Griškevičius 23
Justas Gulbinas 30
(68‘) Edas Romanovas 31
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(82‘) Almaidas Taujanskas5
(68‘) Edvinas Nocius 19
(62‘) Robertas Visockas 19

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Ignas Kurklietis, Tautvydas Švelna, Ignas Peikštenis, Donatas Paulauskas, Justas Gulbinas, Rytis Riabčinskis, Deividas Dargužas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0