2017-08-30, 10 turas.
Vieta: "Juventos-99" stadionasTeisėjai: Mantas Pomeckis, Dovydas Pukas, Mantas Ličkus
Šiaulių "JUVENTA-99" 0:0 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
(0:0)
Šiaulių "JUVENTA-99"
Rungtynių eiga
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Startinė sudėtis:
1 Kpemogena E. Barnabas
6 Dalius Kryžanauskas
7 Rytis Riabčinskis (46‘)
9 Domas Nacickas (75‘)
13 Paulius Bieliauskas (79‘)
15 Paulius Šidlauskas (70‘)
21 Lukas Rimkus
22 Ruslanas Pačkajevas
23 Domas Griškevičius
30 Justas Gulbinas
31 Edas Romanovas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
2 Mindaugas Urbonavičius (79‘)
5 Almaidas Taujanskas (75‘)
10 Paulius Kirkutis
11 Arūnas Šimkus
14 Mindaugas Lukoševičius (70‘)
18 Edvinas Nocius (46‘)
19 Robertas Visockas
Startinė sudėtis:
Airidas Jocas1
Deividas Klimas 4
(57‘)Justinas Kuizinas 7
(46‘) Marius Baziulis 10
Kornelijus Petrauskas 13
Deivydas Lunskis15
Dovydas Medžiaušis 17
(78‘) Gediminas Čeponkus 18
Mindaugas Toleikis 19
Darius Gulbinas 20
Artūras Ankudinovas 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Gustas Baliutavičius 61
Dovydas Lunskis 3
Mantas Kazlauskas 6
(57‘) Justas Petravičius 11
(78‘) Henrikas Kubulkis 14
Mantas Štankelis 21
(46‘) Vytautas Mituzas 22

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Paulius Šidlauskas, Ruslanas Pačkajevas, Justas Petravičius, Kornelijus Petrauskas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0