2017-06-28, 8 turas.
Vieta: "Juventos-99" stadionasTeisėjai: Vijūnas Vasiliauskas, Arūnas Šeškus, Mindaugas Starkus
Šiaulių "JUVENTA-99" 0:2 Biržų "ŠIRVĖNA"
(0:1)
Šiaulių "JUVENTA-99"
Rungtynių eiga
Biržų "ŠIRVĖNA"
Startinė sudėtis:
32 Kpemogena E. Barnabas
4 Andrius Šidlauskas
7 Rytis Riabčinskis
9 Domas Nacickas
13 Paulius Bieliauskas (70‘)
15 Paulius Šidlauskas (80‘)
18 Edvinas Nocius
21 Lukas Rimkus
22 Ruslanas Pačkajevas (87‘)
22 Domas Griškevičius
30 Justas Gulbinas (85‘)
------------
Atsarginiai žaidėjai:
32 Martynas Konteikis
2 Mindaugas Urbonavičius (70‘)
5 Almaidas Taujanskas (87‘)
11 Arūnas Šimkus (80‘)
12 Aivaras Švambaris (85‘)
19 Robertas Visockas
27 min. 0:1
Donatas Paulauskas
82 min. 0:2
Marius Ligeika
Startinė sudėtis:
Lukas Drasutis 1
Donatas Paulauskas 2
Nzonteu Kenneth Mendi 5
Tautvydas Švelna 10
Marius Ligeika 11
Deividas Kuodis 12
Mindaugas Zlatkus 14
Gailius Lansbergas 17
(78') Ignas Kurklietis 18
(88‘) Laurynas Šatas 21
Tomas Sirevičius 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(88‘) Karolis Kazokaitis 3
Mantas Jokšas 4
(78‘) Mindaugas Jakštas 7
Mantas Gasiūnas 13
Mantas Pomeckis 15

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Andrius Šidlauskas, Mindaugas Urbonavičius.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0