2017-09-02, 13 turas.
Vieta: Biržų miesto stadionasTeisėjai: Aurimas Strolė, Aleksandras Stepanovas, Marius Tubis
Biržų "ŠIRVĖNA" 0:2 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
(0:0)
Biržų "ŠIRVĖNA"
Rungtynių eiga
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Startinė sudėtis:
1 Lukas Drasutis
2 Donatas Paulauskas
3 Karolis Kazokaitis
5 Nzonteu Kenneth Mendi (74‘)
10 Tautvydas Švelna
12 Deividas Kuodis
17 Gailius Lansbergas
19 Karolis Bakūnas (63‘)
20 Mindaugas Zlatkus
21 Vaidas Kavaliauskas
23 Ignas Peikštenis
------------
Atsarginiai žaidėjai:
7 Mindaugas Jakštas (74‘)
14 Edvinas Užinskas (63‘)
18 Ignas Kurklietis
65 min. 0:1
Dovydas Medžiaušis
85 min. 0:2
Deividas Lunskis
Startinė sudėtis:
Gustas Baliutavičius 61
(56‘) Arnas Alūzas 6
Justinas Kuizinas 7
Mantas Kazlauskas 8
Deivydas Lunskis15
Dovydas Medžiaušis 17
Mindaugas Toleikis 19
(88') Darius Gulbinas 20
(88‘) Mantas Štankelis 21
(86‘) Vytautas Mituzas 22
Artūras Ankudinovas 23
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(88‘) Kristupas Petravičius 2
(56‘) Dovydas Lunskis 3
(88‘) Kristupas Mantinis 6
(86‘) Martynas Čečkauskas 11

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Darius Gulbinas, Vytautas Mituzas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai