2017-08-25, 12 turas.
Vieta: Šiaulių miesto stadionasTeisėjai: Jurgita Mačikunytė, Aleksandras Stepanovas, Rasa Imanalijeva
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 5:0 Plungės "BABRUNGAS"
(5:0)
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
Rungtynių eiga
Plungės "BABRUNGAS"
Startinė sudėtis:
61 Gustas Baliutavičius
4 Deividas Klimas
7 Justinas Kuizinas
10 Marius Baziulis
13 Kornelijus Petrauskas
15 Deivydas Lunskis (46‘)
18 Gediminas Čeponkus (46‘)
19 Mindaugas Toleikis (46‘)
20 Darius Gulbinas (58‘)
22 Vytautas Mituzas (46‘)
23 Artūras Ankudinovas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 Airidas Jocas
2 Kristupas Petravičius
3 Dovydas Lunskis (46‘)
6 Mantas Kazlauskas (58‘)
11 Justas Petravičius (46‘)
17 Dovydas Medžiaušis (46‘)
21 Mantas Štankelis (46‘)
Justinas Kuizinas
13 min. 1:0
Vytautas Mituzas
16 min. 2:0
Deividas Lunskis
19 min. 3:0
Mindaugas Toleikis
37 min. 4:0
Marius Baziulis
40 min. 5:0
Startinė sudėtis:
(76‘) Eimantas Brezgys 1
Dainoras Salys 4
Edvinas Mickevičius 8
Aurelijus Barusas 9
Martynas Turkis 11
(46‘) Egidijus Srėbalius 14
(30‘) Edvinas Alimas 15
Mindaugas Grigutis 17
Andrius Žutautas 20
(46‘) Paulius Mačiuitis 24
Rokas Daublys28
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(76‘) Ernestas Žymantas 99
(46‘) Mantas Gedminas 5
(46‘) Laurynas Pocius 10
(65‘) Valentas Mitkus 13
(30‘)(65‘)Laurynas Gaudiešius29

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0