2017-05-19, 3 turas.
Vieta: Plungės dirbtinės dangos stadionasTeisėjai: Vijūnas Vasiliauskas, Ernestas Kemėža, Kevinas Drungilas
Plungės "BABRUNGAS" 0:5 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
(0:3)
Plungės "BABRUNGAS"
Rungtynių eiga
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"

Startinė sudėtis:
1 Eimantas Brezgys
4 Dainoras Salys
5 Mantas Gedminas
7 Linas Petkevičius
9 Aurelijus Barusas
11 Martynas Turskis
15 Edvinas Alimas
17 Irmantas Mockus (65‘)
20 Andrius Žutautas
28 Laurynas Gaudiešius
77 Irmantas Každailis (46')
------------
Atsarginiai žaidėjai:
26 Rokas Gabalis (46')
29 Edvinas Mickevičius (65')
55 Matas Jaudzemas
99 Ernestas Žymantas
Įvartis į savo vartus
31 min. 0:1
36 min. 0:2
Dovydas Medžiaušis
41 min. 0:3
Vytautas Mituzas
67 min. 0:4
Dovydas Medžiaušis
72 min. 0:5
Kornelijus Petrauskas
Startinė sudėtis:
Gustas Baliutavičius61
Deividas Klimas 4
(67‘) Justas Kuizinas 6
(72‘) Dovydas Medžiaušis 10
Kornelijus Petrauskas 13
Henrikas Kubulkis 14
(63‘) Deivydas Lunskis 15
Sergej Amirzian 17
(67‘) Gediminas Čeponkus 18
(46‘) Vytautas Mituzas 25
Artūras Ankudinovas 26
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Airidas Jocas 1
(67‘) Dovydas Lunskis 2
(72‘) Martynas Čečkauskis 8
(67‘) Valdemaras Palubinskas 9
(46‘) Mindaugas Toleikis 19
(63‘) Mantas Štankelis 21
Tomas Tamašauskas 22

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Vytautas Mituzas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
KRUOPA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0