2017-08-12, 10 turas.
Vieta: Biržų miesto stadionasTeisėjai: Rasa Imanalijeva, Deividas Klimas, Gintautas Mirauskas
Biržų "ŠIRVĖNA" 5:0 Plungės "BABRUNGAS"
(3:0)
Biržų "ŠIRVĖNA"
Rungtynių eiga
Plungės "BABRUNGAS"
Startinė sudėtis:
1 Lukas Drasutis
2 Donatas Paulauskas
5 Nzonteu Kenneth Mendi
10 Tautvydas Švelna (77‘)
11 Marius Ligeika
12 Deividas Kuodis
17 Gailius Lansbergas
18 Ignas Kurklietis (38‘)
20 Mindaugas Zlatkus
21 Laurynas Šatas
23 Tomas Sirevičius
------------
Atsarginiai žaidėjai:
4 Mantas Jokšas
7 Mindaugas Jakštas (38‘)
13 Mantas Gasiūnas (77‘)
Donatas Paulauskas
21 min. 1:0
Marius Ligeika
34 min. 2:0
Marius Ligeika
39 min. 3:0
Mantas Gasiūnas
82 min. 4:0
Donatas Paulauskas
89 min. 5:0
Startinė sudėtis:
Eimantas Brezgys 1
Edvinas Mickevičius 8
Aurelijus Barusas 9
Martynas Turkis 11
(56‘) Egidijus Srėbalius 14
Edvinas Alimas 15
Andrius Žutautas 20
Paulius Mačiuitis 24
Linas Petkevišius 27
(46‘) Rokas Daublys28
(46‘) Edgaras Lesnickas 33
------------
Atsarginiai žaidėjai:
Ernestas Žymantas 99
(46‘) Laurynas Pocius 10
(56‘) Valentas Mitkus 13
Gabrielius Leliuga 21
(46‘) Dainoras Salys 29

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Tautvydas Švelna, Marius Ligeika, Eimantas Brezgys.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - KLAIPĖDOS FM
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.15
FK GRANATA - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 4 12
2. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
3. FK GRANATA 4 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 8 12
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. ELVITRANSA 7 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai