"Babrungas" savoje aikštėje nugalėjo "AGRpakas-Sendvaris" ekipą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 13 d.
„Babrungas“ – „AGRpakas-Sendvaris“ 4:1 (1:1)
Permaininga "Titanic" ir "Klaipėdos Universiteto" dvikova baigėsi lygiosiomis, "Uosto Direkcija" tolsta nuo persekiotojų
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 13 d.
„Titanic“ – „Klaipėdos Universitetas“ 5:5 (1:2) FOTO

„Uosto Direkcija“ – „Vakarų frontas“ 3:0 (2:0)
Rezultatyvi "Miško Pasakos" pergalė prieš "Visus Tūzus"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 13 d.
„Miško Pasaka“ – „Visi Tūzai“ 18:3 (8:0)
Progas išsvaisčiusi "Klaipėda City" ekipa paskutinėmis sekundėmis paleido ir pergalę iš rankų
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 12 d.
„Kruopa“ – „Klaipėda City“ 1:1 (0:0)
Nukeliamos rungtynės "Baltai" - "Sarema"
Rugpjūčio 12 d. turėjusios įvykti LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių rungtynės „Baltai“ – „Sarema“, „Baltų“ komandos prašymu ir „Saremos“ komandai sutikus, nukeliamos. Rungtynių datą ir laiką paskelbsime artimiausiu metu.
Rezultatyvioje dvikovoje "Klarksonas-Sakuona" Kretingoje įveikė "KKT" komandą
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Rugpjūčio 11 d.
„KKT“ – „Klarksonas-Sakuona“ 2:3 (0:1)
"Sparta" nesurinko komandos rungtynėms su "Nautica"
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Rugpjūčio 11 d.
„Sparta“ – „Nautica“ 0:3 (b.ž.)
"Policijos mokykla" po pertraukos pranoko "Memel" ekipą
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Rugpjūčio 11 d.
„Memel“ – „Policijos mokykla“ 1:3 (1:0)
FK "Koralas", "Pramogos-SC" ir FK "Šilutė" sužinojo trečiojo etapo varžovus
Antradienį, rugpjūčio 11 d. LFF buvo ištraukti 2015/2016 m. LFF Taurės varžybų trečiojo etapo burtai, po kurių 16 komandų buvo suskirstytos į aštuonias poras.
Tarp trečiojo etapo ekipų yra tris Klaipėdos regiono komandos – Klaipėdos FK „Koralas“, Gargždų „Pramogos-SC“ ir Šilutės FK „Šilutė“.
Klaipėdos FK „Koralas“ savoje aikštėje rungtyniaus su Visagino FK „Visaginas“ komanda, kuri LFF II lygos Rytų zonos pirmenybėse tarp devynių komandų užima penktąją vietą.
Dar viena tolima kelionė lauks Gargždų „Pramogos-SC“ ekipos, kuri Vilniuje rungtyniaus su trečioje lygoje rungtyniaujančia „Olimpijos“ komanda.
Nedėkingi burtai buvo Šilutės FK „Šilutei“, kuriai teks keliauti į Panevėžį ir dėl patekimo į kitą etapą kovoti su FK „Panevėžiu“.
Žaidėjų pasikeitimai LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių komandose
Šią savaitę prasidės LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybių antroji sezono pusė. Iki rugpjūčio 15 dienos komandos gali registruoti naujus žaidėjus.
Pateikiame LFF III lygos Klaipėdos regiono futbolo pirmenybių komandų pasikeitimus - kokie žaidėjai papildė ar paliko komandas, skliausteliuose nurodydami iš kokių ir į kokias komandas žaidėjas perėjo (jei bus toliau žaidžiama kažkurioje komandoje).
Drausminės nuobaudos
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybių drausminės nuobaudos
„Baltai“ komandos žaidėjas Giedrius Zeniauskas, už pašalinimą iš aikštės rungtynėse „Baltai“ - „KKT“, diskvalifikuojamas rungtynėms "Baltai" - "Sarema".
„KKT“ komandos žaidėjas Dovydas Nossan, už pašalinimą iš aikštės už nesportinį elgesį rungtynėse „KKT“ - „Klarksonas-Sakuona“, diskvalifikuojamas dvejoms rungtynėms "Koralas" - "KKT" ir "KKT" - "Babrungas".
Puslapis 121 iš 146 << < 118 119 120 121 122 123 124 > >>
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
8 turas.

21.00
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS - SAREMA
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

20.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - SPARTA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
8 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UOSTAS - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. KLAIPĖDA CITY 8 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 12
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 7 10
6. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 8 9
7. KELPA 6 9
8. FK "ŽEBENKŠTIS" 7 7
9. SAREMA 7 6
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 8 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 7 21
2. KRUOPA 7 18
3. FC "SUOLIUKAS" 7 15
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12
5. AGLUONA-GARANT GROUP 7 10
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. KFA AKADEMIJA-DITUVA 7 6
8. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 7 3
9. MEMEL 8 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 6 18
2. KLAIPĖDA CITY B 7 15
3. SPARTA 6 12
4. NAUTICA 7 12
5. FK "GRANATA" 7 12
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
7. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 7 7
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 7 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 6 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>