"Ginduliai" įtikinamai nugalėjo "Agluonėnus"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: III lyga.
Lapkričio 28 d.
„Agluonėnai“ – „Ginduliai“ 4:10 (2:4)

Trečiąsias pergales iškovojusios "Klaipėda City" ir "Vakarų fronto" komandos išlieka nepraradusios taškų
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: II lyga.
Lapkričio 27 d.
„Policijos mokykla“ – „Klaipėda city“ 5:6 (3:5)
„LCC Kicks“ – „Vakarų Frontas“ 3:6 (1:3)

"Kuršiai" ir "Meglar" iškovojo pergales, "KVMP" ir "Sokeris" sužaidė lygiosiomis
„Kuršiai“ – „Karinės Jūrų Pajėgos“ 5:3 (3:1)
„KPVM“ – „Sokeris“ 7:7 (5:4)
„Melgar“ – „Memel“ 11:8 (4:2)

"Klaipėdos Universitetas" ir "Kruopa" triuškino varžovus, "Nautica" tik po pertraukos įrodė pranašumą prieš "Bočius"
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės: I lyga.
Lapkričio 26 d.
„Klaipėdos Universitetas“ – „Titanic“ 11:3 (7:2)
„Baltai“ – „Kruopa“ 2:12 (0:4)
„Bočiai“ – „Nautica“ 0:2 (0:0)

"Sarema" neatsilaikė nuo lemiamų "Gargždų Pramogos-Policijos Asociacijos" atakų rungtynių pabaigoje
Lapkričio 25 d.
„GP-Policijos Asociacija“ – „Sarema“ 5:3 (1:2)

Įtikinama "Bočių-Transkelos" pergalė prieš "LAJM", "Atsarginių suoliukas" permainingoje kovoje įveikė "Optimistus"
„LAJM“ – „Bočiai-Transkela“ 2:9 (2:7)
„Optimistai“ – „Atsarginių suoliukas“ 4:7 (3:2)

"Miško pasaka" ir "Bega" pasidalino po tašką, "Klaipėda City-2" laimėjusi minimalia persvara, atėmė pirmus taškus iš "Klaipėdos Policijos"
„Miško pasaka“ – „Bega“ 7:7 (2:3)
„Klaipėdos Policija“ – „Klaipėda City-2“ 9:10 (4:5)

"KUSK" greitomis atakomis nugramzdino "Titanic", ilgai pirmavusi "Kruopa" rungtynių pabaigoje kapituliavo prieš "Bočius"
Lapkričio 21 d.
„KUSK“ – „Titanic“ 11:3 (4:1)
„Kruopa“ – „Bočiai“ 3:6 (2:0)
„KUSK“ komanda jau per pirmas tris minutes pasiuntė varžovus į „nokdauną“, įmušdama tris įvarčius (3:0). Vėliau pirmajame kėlinyje „Titanic“ komandai pavyko pristabdyti „KUSK“ komandos puolimą ir abi komandos sekančiais įvarčiais apsikeitė tik prieš pat pertrauką (4:1). Ne ką sėkmingesnė „Titanic“ komandai buvo ir antrojo kėlinio pradžia, kai į jų vartus skriejo dar trys įvarčiai per kelias minutes (7:1). Vėliau antrajame kėlinyje ilgą laiką laikėsi šešių įvarčių „KUSK“ komandos persvara, kuri rungtynėms baigiantis padidėjo iki aštuonių įvarčių (11:3) ir tai buvo pirmoji I-oje lygoje debiutuojančios „KUSK“ komandos pergalė.
„Kruopa“ pavyzdingai sužaidė pirmąjį kėlinį rungtynėse su „Bočiais“, kuri ne tik neleido varžovams pasižymėti per visą kėlinį, bet ir po puikaus tolimo bei tikslaus Sauliaus Mikalajūno smūgio kėliniui įpusėjus ir Andrejaus Konovalovo įvarčio artėjant pertraukai, „Kruopa“ pirmavo rezultatu 2:0.
„Bočiai“ pirmąjį įvartį įmušė tik nuo šešių metrų atžymos 33-ąją rungtynių minutę, pasižymėjus Rokui Borusui (2:1), bet jau po minutės Maksim Jegorov grąžino „Kruopos“ turėtą dviejų įvarčių persvarą (3:1). Per paskutines dešimt minučių „Bočiai“ sužaidė žymiai sėkmingiau ir po kontratakų Erikui Vainorui per kelias minutes įmušus tris įvarčius, „Bočiai“ išsiveržė į priekį (4:3). Per likusias porą minučių „Kruopa“ turėjo dar progų bent išlyginti rezultatą, tačiau dar dvejais Gedimino Strikio ir Edgaro Drąsučio įvarčiais, „Bočiai“ privertė varžovus kapituliuoti (6:3).

"AGRpakas-Sendvaris" vos neišvaistė turėtos persvaros prieš "Optimistus"
„AGRpakas-Sendvaris“ – „Optimistai“ 11:10 (5:3)
II lygos antrasis turas baigėsi rezultatyvia „AGRpakas-Sendvaris“ ir „Optimistai“ komandų dvikova. Per pirmas dvidešimt minučių vyko lygiavertė kova ir rezultatas po jų buv lygus 3:3, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidusi „AGRpako-Sendvario“ komanda, įgijo dviejų įvarčių persvarą (5:3). Antrajam kėliniui prasidėjus, atrodė, kad „AGRpakas-Sendvaris“ palaužė varžovų pasipriešinimą ir palaipsniui didino savo persvarą, kuri likus žaisti apie penkias minutes buvo išaugusi iki penkių įvarčių (11:6). Tačiau lyg per anksti patikėję pergale ‚AGRpako-Sendvario“ žaidėjai , per likusias kelias minutes leido „Optimistams“ sumažinti atsilikimą iki minimumo (11:10). Rezultatyvumu nugalėtojų gretose išsiskyrė Tadas Jurkus (4 įvarčiai), po tris kartus pasižymėjo Remigijus Vaitkevičius ir Martynas Vėlyvis. Pralaimėjusiųjų komandoje po tris įvarčius įmušė Donatas Stankevičius ir Mantas Kirila.

"LCC Kicks" įveikė "Bočių-Transkelos" ekipą
Lapkričio 20 d.
„Bočiai-Transkela“ – „LCC Kicks“ 1:4 (0:2)
Antras rungtynes drausmingai gynyboje žaidusi „LCC Kicks“ komanda „Bočių-Transkelos“ žaidėjams ilgai neleido pasižymėti, tuo tarpu pati per pirmąjį kėlinį, pasižymėjus Martynui Bučui ir Edvardui Bacevičiui, įmušė du įvarčius (2:0). Po pertraukos „LCC Kicks“ ekipa dar labiau įtvirtino savo pranašumą dar dvejais Konstantino Kurashvilli ir Edvardo Bucevičiaus įvarčiais (4:0). „Bočių-Transkela“ varžovų gynybą pralaužė tik rungtynėms baigiantis, kai garbės įvartį įmušė Jevgenij Fiodorov (1:4).