2014-11-11, 1 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Eugenijus Starostinas, Martynas Viluckas
Atsarginių suoliukas 5:8 Vakarų frontas
(2:1)
Atsarginių suoliukas
Rungtynių eiga
Vakarų frontas
Artur Novičenko, Andrej Smyslov, Edgar Dorogavcev, Martynas Tumasonis, Edgaras Sofranovas, Ruslan Kočergin, Pavel Silijanov, Aleksandr Šipulia, Sergej Bondarev, Vilius Jokubaitis;
2 min. 0-1
Vaidotas Juškus
Vilius Jokubaitis
18 min. 1-1
Edgaras Safronovas
23 min. 2-1
28 min. 2-2
Įvartis į savo vartus
31 min. 2-3
Karolis Inta
33 min. 2-4
Osvaldas Deringis
Pavel Siljanov
35 min. 3-4
37 min. 3-5
Vaidotas Juškus
Edgar Dorogavcev
40 min. 4-5
Vilius Jokubaitis
42 min. 5-5
43 min. 5-6
Karolis Inta
43 min. 5-7
Deividas Maciulevičius
49 min. 5-8
Deividas Maciulevičius
Anatolijus Žmurko, Osvaldas Deringis, Aneris Adomkevičius, Vytautas Baltmiškis;, Edgaras Eibutis, Vaidotas Juškus, Karolis Inta, Žilvinas Ribaltavičius, Deividas Maciulevičius, Igor Abdulaev

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Artur Novičenko, Edgaras Safronovas, Ruslan Kočergin.
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
13 turas
GARANT GROUP - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 12 36
2. FK VS-JONUŠAI 12 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 27
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 12 21
7. FASOUL ARTSPACE 12 19
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015