2014-11-11, 1 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Eugenijus Starostinas, Martynas Viluckas
Atsarginių suoliukas 5:8 Vakarų frontas
(2:1)
Atsarginių suoliukas
Rungtynių eiga
Vakarų frontas
Artur Novičenko, Andrej Smyslov, Edgar Dorogavcev, Martynas Tumasonis, Edgaras Sofranovas, Ruslan Kočergin, Pavel Silijanov, Aleksandr Šipulia, Sergej Bondarev, Vilius Jokubaitis;
2 min. 0-1
Vaidotas Juškus
Vilius Jokubaitis
18 min. 1-1
Edgaras Safronovas
23 min. 2-1
28 min. 2-2
Įvartis į savo vartus
31 min. 2-3
Karolis Inta
33 min. 2-4
Osvaldas Deringis
Pavel Siljanov
35 min. 3-4
37 min. 3-5
Vaidotas Juškus
Edgar Dorogavcev
40 min. 4-5
Vilius Jokubaitis
42 min. 5-5
43 min. 5-6
Karolis Inta
43 min. 5-7
Deividas Maciulevičius
49 min. 5-8
Deividas Maciulevičius
Anatolijus Žmurko, Osvaldas Deringis, Aneris Adomkevičius, Vytautas Baltmiškis;, Edgaras Eibutis, Vaidotas Juškus, Karolis Inta, Žilvinas Ribaltavičius, Deividas Maciulevičius, Igor Abdulaev

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Artur Novičenko, Edgaras Safronovas, Ruslan Kočergin.
Raudonos kortelės: .

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015