Atsarginių suoliukas
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
48 (vid. 5.33)
ĮMUŠTA
42 (vid. 4.67)
PRALEISTA
6
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgar DorogavcevVilius JokubaitisMartynas TumasonisAndrej SmyslovJevgenij Goroška
12 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Edgar Dorogavcev
12
1
0
Vilius Jokubaitis
9
1
0
Martynas Tumasonis
7
1
0
Andrej Smyslov
6
0
0
Jevgenij Goroška
4
0
0
Sergej Smyslov
3
0
0
Pavel Siljanov
3
0
0
Dmitrij Čindarov
1
0
0
Aleksandr Šipulia
1
0
0
Ruslan Kočergin
1
0
0
Edgaras Safronovas
1
0
0
Aleksej Limanets
0
0
0
Artur Novičenko
0
0
0
Konstantin Suchov
0
0
0
Edvinas Rubavičius
0
0
0
Sergej Bondarev
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-11
Atsarginių suoliukas
5:8
Vakarų frontas
2
2014-11-18
Klaipėda City
4:2
Atsarginių suoliukas
3
2014-11-26
Optimistai
4:7
Atsarginių suoliukas
4
2014-12-05
Atsarginių suoliukas
2:3
Policijos Mokykla
5
2014-12-10
LCC KICKS
4:3
Atsarginių suoliukas
6
2014-12-16
Atsarginių suoliukas
11:4
LAJM
7
2015-01-08
AGRpakas-Sendvaris
5:8
Atsarginių suoliukas
8
2015-01-15
Atsarginių suoliukas
6:8
Sparta
9
2015-01-20
Bočiai-Transkela
2:4
Atsarginių suoliukas
10
2015-01-29
LCC KICKS
4:1
Atsarginių suoliukas

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015