Optimistai
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
4
TAŠKAI
56 (vid. 6.22)
ĮMUŠTA
82 (vid. 9.11)
PRALEISTA
-26
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas StankevičiusRoman DorofejevRuslan AšurovIlja PetrovMantas Kirila
24 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Donatas Stankevičius
24
0
0
Roman Dorofejev
9
0
0
Ruslan Ašurov
8
0
0
Ilja Petrov
6
0
0
Mantas Kirila
3
1
0
Aleksandr Medveckij
1
0
0
Vitalij Kozlov
1
0
0
Evgenij Bulbenkov
1
1
0
Andrius Jonkus
1
0
0
Lukas Mašiotas
0
0
0
Kiril Nochirin
0
0
0
Almantas Maželis
0
0
0
Artiom Jurgin
0
0
0
Nikita Jurgin
0
0
0
Pavel Orchinenko
0
0
0
Maksim Koren
0
0
0
Georgij Štukov
0
0
0
Oskaras Dirmeikis
0
0
0
Kasparas Karalis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-14
Optimistai
4:6
Klaipėda City
2
2014-11-21
AGRpakas-Sendvaris
11:10
Optimistai
3
2014-11-26
Optimistai
4:7
Atsarginių suoliukas
4
2014-12-04
Sparta
20:6
Optimistai
5
2014-12-09
Optimistai
7:12
Policijos Mokykla
6
2014-12-16
Bočiai-Transkela
8:5
Optimistai
7
2015-01-14
LCC KICKS
3:3
Optimistai
8
2015-01-16
Optimistai
5:9
Vakarų frontas
9
2015-01-24
LAJM
6:12
Optimistai

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015