Bočiai-Transkela
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
48 (vid. 5.33)
ĮMUŠTA
43 (vid. 4.78)
PRALEISTA
5
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ernestas AleknaEdvardas KalinovasVilius IgnatavičiusArūnas GylysViktor Zujev
14 įvarč.14 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Edvardas Kalinovas
14
0
0
Ernestas Alekna
14
0
0
Vilius Ignatavičius
5
1
0
Arūnas Gylys
4
0
0
Oleg Čmyr
3
0
0
Viktor Zujev
3
0
0
Arūnas Arbatauskas
3
0
0
Jevgenij Fiodorov
2
0
0
Gediminas Jackus
2
0
0
Edvinas Kateiva
0
0
1
Aleksandr Vasiljev
0
0
0
Martynas Matūza
0
0
0
Tadas Jogminas
0
0
0
Kęstutis Zarumskis
0
0
0
Vitalij Fiodorov
0
0
0
Edas Skyrius
0
0
0
Vaidotas Skripkauskas
0
0
1
Edgaras Stanikas
0
0
0
Nerijus Vaivada
0
0
0
Germanas Vaniuchinas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-11
Policijos Mokykla
6:2
Bočiai-Transkela
2
2014-11-20
Bočiai-Transkela
1:4
LCC KICKS
3
2014-11-26
LAJM
2:9
Bočiai-Transkela
4
2014-12-02
Bočiai-Transkela
13:2
AGRpakas-Sendvaris
5
2014-12-09
Sparta
3:6
Bočiai-Transkela
6
2014-12-16
Bočiai-Transkela
8:5
Optimistai
7
2015-01-06
Bočiai-Transkela
3:4
Vakarų frontas
8
2015-01-13
Klaipėda City
13:4
Bočiai-Transkela
9
2015-01-20
Bočiai-Transkela
2:4
Atsarginių suoliukas
10
2015-01-29
Policijos Mokykla
3:2
Bočiai-Transkela

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 12
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015