2015-01-06, 7 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Eugenijus Starostinas, Tomas Lavrinavičius
Bočiai-Transkela 3:4 Vakarų frontas
(1:2)
Bočiai-Transkela
Rungtynių eiga
Vakarų frontas
Martynas Matūza, Viktor Zujev, Arūnas Gylys, Jevgenij Fiodorov, Vilius Ignatavičius, Edvardas Kalinovas, Ernestas Alekna, Aleksandr Vasiljev, Gediminas Jackus;
7 min. 0-1
Karolis Inta
Ernestas Alekna
16 min. 1-1
25 min. 1-2 (10 m.)
Romas Stonys
27 min. 1-3
Vaidotas Juškus
Arūnas Gylys
28 min. 2-3
46 min. 2-4
Romas Stonys
Ernestas Alekna
47 min. 3-4
Anatolijus Žmurko, Romas Stonys, Osvaldas Deringis, Dainius Bukantas, Vytautas Baltmiškis, Vaidotas Juškus, Tomas Gridžiuška, Karolis Inta, Žilvinas Ribaltavičius, Igor Abdulaev;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Vaidotas Juškus.
Raudonos kortelės: Vaidotas Juškus, .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
13 turas
GARANT GROUP - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 12 36
2. FK VS-JONUŠAI 12 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 27
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 12 21
7. FASOUL ARTSPACE 12 19
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015