Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės lygos
Vakarų regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
LAJM
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
35
(vid. 3.89)
ĮMUŠTA
69
(vid. 7.67)
PRALEISTA
-34
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Robertas Benetis
Martynas Domkus
Aivaras Rubavičius
Laurynas Plačas
Dovydas Čiuprinskas
7 įvarč.
6 įvarč.
5 įvarč.
5 įvarč.
4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Robertas Benetis
7
0
0
Martynas Domkus
6
0
0
Aivaras Rubavičius
5
0
0
Laurynas Plačas
5
3
0
Dovydas Čiuprinskas
4
0
0
Artiom Lysakov
3
0
0
Artūras Abrutis
1
0
0
Roman Kononov
1
0
0
Valentinas Tuska
1
0
0
Anton Ščinov
1
0
0
Šarūnas Monstavičius
1
0
0
Lavr Gajevskij
0
0
0
Artiom Griniov
0
1
0
Aleksej Vladimirov
0
0
0
Aleksandras Ševelkovas
0
0
0
Vygantas Jurkaitis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2014-11-17
LAJM
4:5
AGRpakas-Sendvaris
2
2014-11-18
Sparta
4:6
LAJM
3
2014-11-26
LAJM
2:9
Bočiai-Transkela
4
2014-12-02
Vakarų frontas
9:5
LAJM
5
2014-12-12
LAJM
3:6
Klaipėda City
6
2014-12-16
Atsarginių suoliukas
11:4
LAJM
7
2015-01-06
LAJM
0:3
Policijos Mokykla
8
2015-01-15
LCC KICKS
10:5
LAJM
9
2015-01-24
LAJM
6:12
Optimistai
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
2 turas
FK PLIUSAS
-
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
2 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
-
KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
Gargždų FK PEMPININKAI
1
4
3
2.
Plikių SAKUONA
0
0
0
3.
Plungės BABRUNGAS B
0
0
0
4.
Palangos FK MELNO
0
0
0
5.
Gargždų FK BANGA C
0
0
0
6.
Klaipėdos FK SIRIJUS B
0
0
0
7.
Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-4
0
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
KLAIPĖDA CITY
1
8
3
2.
SK PLIKIAI
1
4
3
3.
SIGROUP
1
2
3
4.
FK JONUŠAI
1
1
3
5.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0
0
0
6.
FK PLIUSAS
1
-1
0
7.
EDM STATYBA-SENDVARIS
1
-2
0
8.
FC SUOLIUKAS
1
-4
0
9.
FK DITUVA
1
-8
0
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
5
3
2.
KLAIPĖDA CITY
1
3
3
3.
GARANT GROUP
1
1
3
4.
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
1
0
1
5.
PVM-21
1
0
1
6.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
1
-1
0
7.
FK PLIUSAS
1
-3
0
8.
MEMEL
1
-5
0
KLFF.lt - 2015