2014-12-09, 5 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Ernestas Kemėža
Optimistai 7:12 Policijos Mokykla
(3:6)
Optimistai
Rungtynių eiga
Policijos Mokykla
Georgij Štukov, Roman Dorofejev, Ruslan Ašurov, Ilja Petrov, Oskaras Dirmeikis, Aleksandr Medveckij, Donatas Stankevičius;
4 min. 0-1
Gevork Arakelian
Roman Dorofejev
5 min. 1-1
Donatas Stankevičius
5 min. 2-1
6 min. 2-2
Nerijus Šliogeris
Ruslan Ašurov
11 min. 3-2
15 min. 3-3
Gevork Arakelian
15 min. 3-4
Mindaugas Davidavičius
20 min. 3-5
Deividas Surblys
20 min. 3-6
Gevork Arakelian
30 min. 3-7
Deividas Surblys
31 min. 3-8
Martynas Gricius
Donatas Stankevičius
33 min. 4-8
33 min. 4-9
Martynas Gricius
33 min. 4-10
Deividas Surblys
Donatas Stankevičius
35 min. 5-10
Ruslan Ašurov
33 min. 6-10
38 min. 6-11
Nerijus Šliogeris
42 min. 6-12
Deividas Surblys
Donatas Stankevičius
50 min. 7-12
Edgaras Jonaitis, Andrius Norvila, Titas Mačiulis, Martynas Gricius, Vytautas Medaikis, Deividas Surblys, Gevork Arakelian, Arūnas Šeškus, Elijus Pavlovas, Mindaugas Davidavičius, Nerijus Šliogeris;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: .
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. KLAIPĖDOS FM B 12 21
5. FK VS-JONUŠAI 14 19
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015