2015-01-29, 10 turas.
Vieta: Stadiono salė (Sportininkų g. 46)Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Martynas Viluckas
LCC KICKS 4:1 Atsarginių suoliukas
(2:0)
LCC KICKS
Rungtynių eiga
Atsarginių suoliukas
Yauheni Krasotki, Mikalai Karol, Denis Godzin, Edvardas Bacevičius, Dan Negreata, Pogos Karapetian, Ejike Nnamdi Nwosu, Martynas Bučas, Dmitrij Solovev, Konstantin Kurashvili, Sherali Aimudarov;
Edvardas Bacevičius
5 min. 1-0
Sheerali Aimuradov
19 min. 2-0
30 min. 2-1
Andrej Smyslov
Martynas Bučas
43 min. 3-1
Dmitrij Solovev
48 min. 4-1
Konstantin Suchov, Andrej Smyslov, Edgar Dorogavcev, Martynas Tumasonis, Aleksandr Šipulia, Aleksej Limanets, Sergej Smyslov, Vilus Jokubaitis;

Nuobaudos
Geltonos kortelės: Martynas Tumasonis, Sheerali Aimuradov, Dmitrij Solovev, Vilius Jokubaitis, Edgar Dorogavcev.
Raudonos kortelės: .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
13 turas
GARANT GROUP - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 12 36
2. FK VS-JONUŠAI 12 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 27
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 12 21
7. FASOUL ARTSPACE 12 19
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015