2015-11-25, 3 turas.
Vieta: FM salėTeisėjai: Eugenijus Starostinas
FM-3 5:20 KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
(3:12)
FM-3
Rungtynių eiga
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
Viktor Gornastajev
Ernestas Gumbakis
Justas Andriekus
Ignas Andriekus
Darius Vaitkus
Ernestas Bogačiov
Renat Lianguzov
Aleksanr Kololojev
Egidijus Nacteckis
Nikita Ševelkov
Nerijus Šemetas
Mantas Daukšas
Martynas Žemaitis
Aleksas Volkovas
3 min. 0:1
Ignas Kančelskis
4 min. 0:2
Herkus Norkus
6 min. 0:3
Ignas Kančelskis
Egidijus Nasteckis
7 min. 1:3
9 min. 1:4
Herkus Norkus
Justas Andriekus
11 min. 2:4
Justas Andriekus
13 min. 3:4
15 min. 3:5
Šarūnas Genčius
16 min. 3:6
Herkus Norkus
18 min. 3:7
Audrius Blankas
19 min. 3:8
Herkus Norkus
20 min. 3:9
Herkus Norkus
21 min. 3:10
Herkus Norkus
23 min. 3:11
Ignas Kančelskis
25 min. 3:12
Egidijus Ragainis
Justas Andriekus
29 min. 4:12
Ignas Andriekus
31 min. 5:12
32 min. 5:13
Šarūnas Genčius
33 min. 5:14
Nerijus Gečas
35 min. 5:15
Egidijus Ragainis
38 min. 5:16
Artūras Jakovenka
42 min. 5:17
Ignas Kančelskis
44 min. 5:18
Artūras Jakovenka
45 min. 5:19
Artūras Jakovenka
48 min. 5:20
Artūras Jakovenka
Ernestas Gedrimas
Ignas Kančelskis
Artūras Jakovenka
Nerijus Gečas
Andrius Blankas
Egidijus Ragainis
Šarūnas Genčius
Herkus Norkus

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. FASOUL ARTSPACE 1 3
3. KFA-NEPTŪNAS 1 3
4. GARANT GROUP 1 3
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
6. FK GRANATA 1 3
7. FK JAKAI 1 3
8. KLAIPĖDA CITY 1 0
9. FK VS-JONUŠAI 1 0
10. FK FUTERA 1 0
11. FC SUOLIUKAS 1 0
12. TRITON LT 1 0
13. NEWLINK TRUST 1 0
14. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015