FM-3
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
45 (vid. 4.09)
ĮMUŠTA
124 (vid. 11.27)
PRALEISTA
-79
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ignas AndriekusEgidijus NasteckisAleksandr KololojevJustas AndriekusErnestas Gumbakis
10 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Ignas Andriekus
10
2
0
Egidijus Nasteckis
8
0
0
Aleksandr Kololojev
7
0
0
Justas Andriekus
6
0
0
Ernestas Gumbakis
3
0
0
Viktor Gornastajev
3
0
0
Renat Lianguzov
3
0
0
Aleksas Volkovas
2
0
0
Mantas Daukšas
1
0
0
Martynas Žemaitis
1
0
0
Nerijus Stončius
1
0
0
Darius Vaitkus
0
0
0
Ernestas Bogačiov
0
0
0
Justinas Mėlinis
0
0
0
Nikita Ševelkov
0
0
0
Nikita Rojus
0
0
0
Nerijus Šemetas
0
0
0
Kiril Garifulin
0
0
0
Karolis Vinčiūnas
0
0
0
Vladislav Karnišov
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-11
FM-3
2:6
KLAIPĖDOS POLICIJA
2
2015-11-18
MEMEL
8:2
FM-3
3
2015-11-25
FM-3
5:20
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
4
2015-12-02
FC "AGLUONĖNAI"
4:6
FM-3
5
2015-12-09
FM-3
5:7
LAJM
6
2015-12-16
FM-3
5:15
KPVM
7
2016-01-06
FM-3
3:14
GINDULIAI
8
2016-01-11
KLAIPĖDA CITY-2
15:2
FM-3
9
2016-01-20
FM-3
7:19
BEGA
10
2016-01-27
FK "VIENUOLIKĖ"
7:4
FM-3
11
2016-02-03
MEGLAR
9:4
FM-3

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 12 47 31
2. NEPTŪNAS B 10 28 28
3. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 12 19
4. KLAIPĖDOS FM B 9 2 16
5. MINIJA B 11 -5 14
6. FK JONUŠAI 12 -31 8
7. FASOUL 14 -25 6
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 -28 6

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 9 19 21
2. KARYS.LT 9 4 16
3. FK JAKAI 9 8 16
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 9 -31 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 42 32
2. FK GRANATA 13 40 32
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28 31
4. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 13 34 30
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 10 22
6. KLAIPĖDA CITY 13 2 20
7. FC SUOLIUKAS 13 2 19
8. FK JONUŠAI 13 -1 17
9. FASOUL FC 13 -3 16
10. TRITON LT 13 -19 14
11. DRAGŪNAI 13 -11 13
12. PANTHERS FC 13 -36 7
13. FK FUTERA 13 -19 6
14. FK PLIUSAS 13 -69 3

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 37 30
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 25
3. NAUTICA 12 32 22
4. KLAIPĖDA CITY 12 4 18
5. DANĖS PERLAS 12 -19 16
6. FK PAJŪRIS 12 -28 9
7. MEMEL 12 -51 1

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 12 19
2. HBH 9 11 16
3. GARGŽDŲ VETERANAS 9 3 16
4. ŠILUTĖS VETERANAS 10 -6 13
5. KLAIPĖDOS UNITED 10 -7 9
6. KRUOPA 10 -13 7

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015