2016-02-03, 11 turas.
Vieta: FM salėTeisėjai: Ernestas Kemėža
MEGLAR 9:4 FM-3
(6:2)
MEGLAR
Rungtynių eiga
FM-3
Aurimas Tamkevičius
Artūras Stučys
Tadas Drungilas
Deivydas Balčiūnas
Evaldas Dargis
Pranas Griškevičius
Ramūnas Čekavičius
Audrius Plonis
Audrius Plonis
1 min. 1:0
Artūras Stučys
2 min. 2:0
Audrius Plonis
3 min. 3:0
Evaldas Dargis
7 min. 4:0
Ramūnas ČekaviČius
13 min. 5:0
13 min. 5:1
Viktor Gornastajev
18 min. 5:2
Ernestas Gumbakis
Pranas Griškevičius
19 min. 6:2
32 min. 6:3
Ignas Andriekus
Evaldas Dargis
35 min. 7:3
Pranas Griškevičius
38 min. 8:3
Audrius Plonis
45 min. 9:3
45 min. 9:4
Aleksandr Kololojev
Nikita Ševelkov
Viktor Gornastajev
Ernestas Gumbakis
Justas Andriekus
Ignas Andriekus
Renat Lianguzov
Aleksanr Kololojev
Egidijus Nacteckis
Aleksas Volkovas
Kiril Gaifulin
Nerijus Stončius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015