2016-01-06, 7 turas.
Vieta: FM salėTeisėjai: Ernestas Kemėža
FM-3 3:14 GINDULIAI
(2:7)
FM-3
Rungtynių eiga
GINDULIAI
Viktor Gornastajev
Ernestas Gumbakis
Justas Andriekus
Ignas Andriekus
Darius Vaitkus
Renat Lianguzov
Aleksanr Kololojev
Egidijus Nacteckis
Nikita Rojus
Mantas Daukšas
Aleksas Volkovas
Vytautas Urba
1 min. 1:0
Vytautas Urba
3 min. 2:0
Laisvydas Žalpys
11 min. 3:0
Eimantas Valančius
14 min. 4:0
Edgaras Urba
17 min. 5:0
17 min. 5:1
Aleksandr Kololojev
19 min. 5:2
Ernestas Gumbakis
Giedrius Simonavičius
21 min. 6:2
Vytautas Urba
21 min. 7:2
Vytautas Urba
26 min. 8:2
27 min. 8:3
Ernestas Gumbakis
Edgaras Urba
43 min. 9:3
Eimantas Valančius
46 min. 10:3
Giedrius Simonavičius
47 min. 11:3
Vytautas Urba
47 min. 12:3
Giedrius Simonavičius
49 min. 13:3
Vytautas Urba
50 min. 14:3
Gintautas Ramonas
Edgaras Urba
Vytautas Urba
Eimantas Valančius
Giedrius Simonavičius
Artūras Pocius
Simonas Daividavičius
Jonas Stonkus
Aivaras Jocius
Eividas Mažylis
Laisvydas Žalpys

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Ignas Andriekus.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. FASOUL ARTSPACE 1 3
3. KFA-NEPTŪNAS 1 3
4. GARANT GROUP 1 3
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
6. FK GRANATA 1 3
7. FK JAKAI 1 3
8. KLAIPĖDA CITY 1 0
9. FK VS-JONUŠAI 1 0
10. FK FUTERA 1 0
11. FC SUOLIUKAS 1 0
12. TRITON LT 1 0
13. NEWLINK TRUST 1 0
14. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015