LAJM
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
5
TAŠKAI
35 (vid. 3.18)
ĮMUŠTA
75 (vid. 6.82)
PRALEISTA
-40
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Šarūnas MonstavičiusRobertas GirdžiūnasRobertas BenetisAivaras RubavičiusAleksandras Ševelkovas
8 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Šarūnas Monstavičius
8
1
0
Robertas Girdžiūnas
6
0
0
Robertas Benetis
6
0
0
Aivaras Rubavičius
6
0
0
Aleksandras Ševelkovas
5
1
0
Laurynas Plačas
2
1
0
Georgij Štukov
1
0
0
Lukas Kukšta
1
0
0
Artūras Rožinas
0
0
0
Dalius Mockus
0
0
0
Artūras Abrutis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2015-11-12
GINDULIAI
1:1
LAJM
2
2015-11-20
LAJM
2:9
KLAIPĖDA CITY-2
3
2015-11-24
BEGA
8:2
LAJM
4
2015-12-04
LAJM
2:4
FK "VIENUOLIKĖ"
5
2015-12-09
FM-3
5:7
LAJM
6
2015-12-18
LAJM
6:8
KLAIPĖDOS POLICIJA
7
2016-01-07
MEMEL
8:2
LAJM
8
2016-01-14
LAJM
4:16
KLAIPĖDOS VALSTYBINĖ KOLEGIJA
9
2016-01-21
FC "AGLUONĖNAI"
2:2
LAJM
10
2016-01-29
LAJM
0:3
MEGLAR
11
2016-02-04
LAJM
7:11
KPVM

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
3 turas
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 12
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 1 3
2. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0
3. KLAIPĖDA UNITED 1 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015