2015-12-16, 6 turas.
Vieta: FM salėTeisėjai: Ernestas Kemėža
FM-3 5:15 KPVM
(2:5)
FM-3
Rungtynių eiga
KPVM
Viktor Gornastajev
Ernestas Gumbakis
Justas Andriekus
Ignas Andriekus
Darius Vaitkus
Ernestas Bogačiov
Renat Lianguzov
Aleksanr Kololojev
Egidijus Nacteckis
Nikita Ševelkov
Aleksas Volkovas
Aleksandr Kololojev
1 min. 1:0
2 min. 1:1
Martynas Gaurylius
3 min. 1:2
Martynas Gaurylius
Ignas Andriekus
9 min. 2:2
24 min. 2:3
Arvydas Dapkus
25 min. 2:4
Arvydas Dapkus
25 min. 2:5
Martynas Gaurylius
26 min. 2:6
Naglis Pielikis
28 min. 2:7
Naglis Pielikis
29 min. 2:8
Martynas Mikalavičius
40 min. 2:9
Dovydas Šaulys
Įvartis į savo vartus
41 min. 2:10
Įvartis į savo vartus
42 min. 2:11
44 min. 2:12
Martynas Gaurylius
45 min. 2:13
Žygimantas Šakys
47 min. 2:14
Martynas Gaurylius
Aleksandr Kololojev
47 min. 3:14
49 min. 3:15
Naglis Pielikis
Ignas Andriekus
50 min. 4:15
Aleksandr Kololojev
50 min. 5:15
Laurynas Vandzinskas
Orestas Sabutis
Ignas Komskis
Aurimas Tunaitis
Airidas Šveistrys
Žygimantas Šakys
Arvydas Dapkus
Gytis Anusas
Martynas Mikalavičius
Martynas Gaurylius
Dovydas Šaulys
Naglis Pielikis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015