FC "SUOLIUKAS"
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
41 (vid. 5.86)
ĮMUŠTA
54 (vid. 7.71)
PRALEISTA
-13
SANTYKIS
Komandos vadovas: Andrej Smyslov

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vytautas ŽukauskasEdgar DorogavcevŠarūnas GenčiusArvydas DapkusSergej Smyslov
15 įvarč.12 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vytautas Žukauskas
7
15
0
0
Edgar Dorogavcev
8
12
0
0
Šarūnas Genčius
6
6
0
0
Arvydas Dapkus
5
4
0
0
Martynas Gaurylius
2
2
0
0
Sergej Smyslov
7
2
0
0
Vilius Mišeika
1
1
0
0
Ernestas Gedminas
2
1
0
0
Tadas Baronas
8
0
0
0
Vilius Jokubaitis
0
0
0
0
Aleksandr Šipulia
4
0
0
0
Andrej Smyslov
4
0
0
0
Žygimantas Šakys
4
0
0
0
Karolis Simonavičius
2
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-24
KRUOPA
12:8
FC "SUOLIUKAS"
2
2016-11-30
FC "SUOLIUKAS"
6:4
LCC MOOSE FC
3
2016-12-06
SPARTA
5:0
FC "SUOLIUKAS"
4
2016-12-15
FC "SUOLIUKAS"
5:11
KRETINGOS GRŪDAI
5
2017-01-10
VAKARŲ FRONTAS
10:6
FC "SUOLIUKAS"
6
2017-01-19
FC "SUOLIUKAS"
5:8
KLAIPĖDA CITY
7
2017-01-26
FC "SUOLIUKAS"
11:4
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8
2017-02-01
SPARTA
3:2
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
1 turas
FK GRANATA - FK VS-JONUŠAI
20.10
1 turas
FC SUOLIUKAS - GARANT GROUP
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA-NEPTŪNAS 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA CITY 0 0
4. FC SUOLIUKAS 0 0
5. FK PLIUSAS 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. GARANT GROUP 0 0
8. FK VS-JONUŠAI 0 0
9. FK GRANATA 0 0
10. FASOUL ARTSPACE 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. TRITON LT 0 0
13. FK FUTERA 1 0
14. NEWLINK TRUST 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015