2017-10-21, 19 turas.
Vieta: GargŽdų miesto stadionasTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Tomas Lavrinavičius, Osvaldas Pliuškys
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 0:1 Šilalės FK "ŠILALĖ"
(0:0)
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Rungtynių eiga
Šilalės FK "ŠILALĖ"
Edvinas Razutis
Marius Komovas
Tadas Balčiūnas
Artūras Mosejevas
Edgaras Jokubaitis
Robertras Tranas
Zigmantas Butkus
Marius Valskis
Audrius Tolis
Kazimieras Žutautas
Maksim Jegorov
Aurimas Peištaras
Kostas Skarbalius
Arnoldas Nausėdas
Mindaugas Žemaitaitis
59 min. 0:1
Vytautas Kurmis
Ernestas Macenis
Ramūnas Jokubaitis
Darius Kavaliauskas
Vilius Zbarauskas
Pranas Rauktys
Vytautas Kurmis
Vytautas Žukauskas
Darius Radavičius
Mindaugas Zaveckas
Vygandas Dajoras
Mantas Aivaras Kurmis
Aivaras Buzas
Henrikas Zobėla
Viktoras Joknys

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Aivaras Buzas, Vygandas Dajoras.
Raudonos kortelės : .

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
MINIJA B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Kretingos miesto stadionas
20.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - FK JONUŠAI
Klaipėdos FM stadionas
20.15
7 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - NEPTŪNAS B
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
5 turas
KLAIPĖDA CITY - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
5 turas
MEMEL - FK PAJŪRIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. FM-KLAIPĖDA 4 4 7
4. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
5. FASOUL 6 0 6
6. MINIJA B 5 -4 5
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. DRAGŪNAI 4 5 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
5. FK GRANATA 4 3 8
6. GARANT GROUP 4 10 7
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
8. KLAIPĖDA CITY 4 -1 6
9. FK JONUŠAI 4 -3 5
10. FASOUL FC 4 -3 4
11. TRITON LT 4 -5 4
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 4 -8 0
14. FK PLIUSAS 4 -21 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015