Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Logotipas
Informacija
12
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
39
TAŠKAI
66 (vid. 4.13)
ĮMUŠTA
18 (vid. 1.13)
PRALEISTA
48
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŽemaitaitisDeividas PeištarasZigmantas ButkusMarius KomovasAurimas Peištaras
23 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mindaugas Žemaitaitis
23
1
1
Deividas Peištaras
10
0
0
Zigmantas Butkus
7
0
0
Marius Komovas
6
2
0
Aurimas Peištaras
5
1
0
Arnoldas Nausėdas
4
1
0
Audrius Tolis
3
0
0
Marius Valskis
2
0
0
Anton Ananjev
2
1
1
Kazimieras Žutautas
1
1
0
Edvinas Razutis
0
2
0
Giedrius Simonavičius
0
0
0
Kostas Skarbalius
0
0
0
Jaunius Zimantas
0
1
0
Robertas Tranas
0
2
0
Evaldas Užkuraitis
0
1
0
Vytas Urba
0
0
0
Andrius Pancerovas
0
0
0
Tadas Balčiūnas
0
0
0
Arūnas Beinartas
0
0
0
Maksim Jegorov
0
1
0
Darius Grigaitis
0
1
0
Gediminas Jackus
0
0
0
Dmitrij Jaskovec
0
0
0
Edgaras Jokubaitis
0
3
0
Lukas Konaverskis
0
0
0
Gvidas Kulbickas
0
0
0
Vacys Lekevičius
0
0
0
Artūras Mosejevas
0
0
0
Marius Nausėdas
0
0
0
Saulius Abromavičius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Simas Kaušas
0
0
0
Mantas Mockus
0
0
0
Sužaistos rungtynės (16)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-29
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
7:1
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
2
2017-05-14
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1:4
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3
2017-05-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
1:1
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
4
2017-07-03
Klaipėdos "KORALAS B"
2:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
5
2017-06-05
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:0
Klaipėdos "SAREMA"
6
2017-06-12
Šilalės FK "ŠILALĖ"
3:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
7
2017-06-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:1
Klaipėdos "BALTAI"
8
2017-06-29
Gargždų "BANGA B"
1:8
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
10
2017-08-14
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
2:2
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
11
2017-08-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
9:0
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
12
2017-08-28
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
1:2
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
13
2017-09-25
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
9:0
Klaipėdos "KORALAS B"
14
2017-09-12
Klaipėdos "SAREMA"
0:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
15
2017-10-13
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:1
Šilalės FK "ŠILALĖ"
16
2017-09-29
Klaipėdos "BALTAI"
0:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
17
2017-09-20
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:4
Gargždų "BANGA B"
19
2017-10-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
0:1
Šilalės FK "ŠILALĖ"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015