2017-05-03, 1 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 0:9 KLAIPĖDA CITY
(0:3)
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
Rungtynių eiga
KLAIPĖDA CITY
Almantas Mickus
Marius Komovas
Audrius Vitkauskas
Zigmantas Butkus
Nerijus Paulauskas
Egidijus Bucevičius
Edmundas Zakaras
Marius Valskis
Robertas Šalkauskas
Andrius Vaitonis
6 min. 0:1
(10 m.)
Justas Adamas
12 min. 0:2
(10 m.)
Justas Adamas
22 min. 0:3
Tomas Norkūnas
33 min. 0:4
Donatas Stankevičius
43 min. 0:5
Marius Prišmontas
50 min. 0:6
Andrej Srokin
53 min. 0:7
Tomas Norkūnas
58 min. 0:8
Justas Adamas
60 min. 0:9
Tomas Norkūnas
Dmitrij Jakovlev
Roman Abrašin
Justas Adamas
Vladas Alejevas
Denis Dobrijan
Vitalij Gurejev
Viktor Klesčionok
Tomas Norkūnas
Marius Prišmontas
Oleg Romančiuk
Andrej Srokin
Donatas Stankevičius
Dovydas Stonys

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Andrej Srokin.
Raudonos kortelės : Robertas Šalkauskas.

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. KLAIPĖDOS FM B 12 21
5. FK VS-JONUŠAI 14 19
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015