2017-05-24, 4 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Kevinas Drungilas
MIŠKO PASAKA 2:2 FC "SUOLIUKAS"
(1:1)
MIŠKO PASAKA
Rungtynių eiga
FC "SUOLIUKAS"
Šarūnas Juodelis
Edgaras Žemaitaitis
Kazimieras Žutautas
Anton Ananjev
Vilius Jarmalavičius
Tadas Raštikis
Kęstas Putys
Robertas Tranas
Simas Kaušas
Anton Ananjev
9 min. 1:0
27 min. 1:1
Edvardas Bacevičius
37 min. 1:2
Sergej Smyslov
Tadas Raštikis
45 min. 2:2
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Sergej Smyslov
Edgar Dorogavcev
Šarūnas Genčius
Žygimantas Šakys
Edvardas Bacevičius
Paulius Lukoševičius
Gintas Grigalaitis
Donatas Pancerovas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : Vilius Jarmalavičius.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
20.10
2 turas
FK PAJŪRIS - NAUTICA
21.10
2 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - GEGŪNĖ-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 0 0
2. FK MAMUKAI 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. LCC MOOSE FC 0 0
5. KARYS.LT 0 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 4
2. KRANTONA 1 3
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. FK BALTIJA 2 3
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 3
6. FK SMK 1 1
7. FK VS-JONUŠAI 2 0


Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 6
2. DRAGŪNAI 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. FASOUL ARTSPACE 1 3
5. KFA-FC NEPTŪNAS 1 0
6. FC SUOLIUKAS 1 0
7. FK PLIUSAS 1 0
8. FK FUTERA 2 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) salės futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
5. DANĖS PERLAS 2 3
6. KRUOPA 1 0
7. FK FUTERA 1 0
8. FK PAJŪRIS 1 0
9. MEMEL 1 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015