FC "SUOLIUKAS"
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
26
TAŠKAI
37 (vid. 2.64)
ĮMUŠTA
27 (vid. 1.93)
PRALEISTA
10
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Šarūnas GenčiusAnton AnanjevAndrej SmyslovSergej SmyslovArvydas Dapkus
15 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Šarūnas Genčius
15
0
0
Anton Ananjev
3
1
0
Andrej Smyslov
2
2
0
Sergej Smyslov
2
1
0
Arvydas Dapkus
2
0
0
Martynas Bučas
2
0
0
Vytautas Šakinis
2
0
0
Edgar Dorogavcev
1
1
0
Žygimantas Šakys
1
0
0
Edvardas Bacevičius
1
0
0
Ernestas Gedminas
0
0
0
Tadas Baronas
0
0
0
Vilius Mišeika
0
1
0
Vilius Jokubaitis
0
0
0
Gintas Grigalaitis
0
0
0
Donatas Pancerovas
0
0
0
Martynas Šiaulytis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Paulius Lukoševičius
1
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-06-22
FC "SUOLIUKAS"
0:2
"SAREMA"
2
2017-05-10
KLAIPĖDA CITY
0:3
FC "SUOLIUKAS"
3
2017-05-17
FC "SUOLIUKAS"
4:0
KRETINGOS GRŪDAI
4
2017-05-24
MIŠKO PASAKA
2:2
FC "SUOLIUKAS"
5
2017-05-31
FC "SUOLIUKAS"
5:1
TITANIC
6
2017-06-08
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
5:3
FC "SUOLIUKAS"
7
2017-06-28
FC "SUOLIUKAS"
3:2
EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2017-08-10
"SAREMA"
0:2
FC "SUOLIUKAS"
9
2017-08-16
FC "SUOLIUKAS"
0:2
KLAIPĖDA CITY
10
2017-08-23
KRETINGOS GRŪDAI
2:4
FC "SUOLIUKAS"
11
2017-08-31
FC "SUOLIUKAS"
3:0
MIŠKO PASAKA
12
2017-09-06
TITANIC
1:3
FC "SUOLIUKAS"
13
2017-09-14
FC "SUOLIUKAS"
2:7
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
14
2017-09-21
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:3
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 13 30
2. MINIJA B 13 28
3. NEPTŪNAS B 13 28
4. KLAIPĖDOS FM B 12 21
5. FK VS-JONUŠAI 14 19
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 16
7. FK GINTARAS 13 11
8. ROSA 14 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FK GRANATA 13 21
8. FASOUL ARTSPACE 13 20
9. FK JAKAI 13 16
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 13
11. FK FUTERA 13 12
12. TRITON LT 13 12
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 13 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015