TITANIC
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
27 (vid. 1.93)
ĮMUŠTA
47 (vid. 3.36)
PRALEISTA
-20
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrej AfanasjevMaksim NevoliaAleksandr NikolajenkoAudrius ŠopisIgor Gul
6 įvarč.5 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrej Afanasjev
6
1
0
Maksim Nevolia
5
0
0
Aleksandr Nikolajenko
1
0
0
Audrius Šopis
1
0
0
Igor Gul
1
0
0
Rolandas Uznys
0
0
0
Laurynas Plačas
0
0
0
Viktor Zujev
0
0
0
Igor Sulžickij
0
0
0
Konstantin Andrijenko
0
0
0
Vilius Petrikas
0
0
0
Vygantas Jurkaitis
0
0
0
Ivan Krivko
0
0
0
Valerij Fiodorov
0
0
0
Aleksandr Ševelkov
0
0
0
Vasilij Nevolia
0
0
0
Gintas Vilkauskas
0
0
0
Jevgenij Fiodorov
0
0
0
Valerij Fiodorov
0
0
0
Michail Polevanov
0
0
0
Dmitrij Dimov
0
0
0
Semion Maslov
0
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
0
0
0
Georg Mamukelashvili
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Denis Denikajev
5
0
0
Tadas Gudauskas
2
1
0
Irmantas Šlušnys
0
0
0
Lukas Nedzinskas
0
0
0
Maksim Bondarev
0
0
0
Robertas Benetis
0
0
0
Emmanuel Obasi
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-06-22
TITANIC
1:0
KRETINGOS GRŪDAI
2
2017-05-11
MIŠKO PASAKA
4:3
TITANIC
3
2017-05-18
TITANIC
4:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2017-05-26
TITANIC
2:3
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
5
2017-05-31
FC "SUOLIUKAS"
5:1
TITANIC
6
2017-06-08
TITANIC
3:8
"SAREMA"
7
2017-06-15
KLAIPĖDA CITY
5:2
TITANIC
8
2017-08-10
KRETINGOS GRŪDAI
0:3
TITANIC
9
2017-08-17
TITANIC
3:0
MIŠKO PASAKA
10
2017-08-24
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:0
TITANIC
11
2017-08-31
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
6:4
TITANIC
12
2017-09-06
TITANIC
1:3
FC "SUOLIUKAS"
13
2017-09-14
"SAREMA"
3:0
TITANIC
14
2017-09-21
TITANIC
0:3
KLAIPĖDA CITY

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
8 turas
FK JONUŠAI - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
8 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
8 turas
MEMEL - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 7 20 16
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 7 5 16
4. MINIJA B 8 -9 8
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 -8 7
6. FASOUL 8 -3 6
7. FK JONUŠAI 6 -15 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 -5 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 18 21
2. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 7 29 18
3. GARANT GROUP 8 21 17
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 10 16
5. FC SUOLIUKAS 8 8 15
6. FK GRANATA 7 6 14
7. KLAIPĖDA CITY 8 0 12
8. FASOUL FC 8 3 11
9. DRAGŪNAI 7 -2 9
10. TRITON LT 7 -5 8
11. PANTHERS FC 8 -16 7
12. FK JONUŠAI 8 -16 5
13. FK PLIUSAS 8 -38 3
14. FK FUTERA 8 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21 17
2. NAUTICA 7 23 15
3. DANĖS PERLAS 7 -3 13
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 6 10 10
5. FK PAJŪRIS 7 -11 8
6. KLAIPĖDA CITY 7 -2 6
7. MEMEL 7 -40 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 5 4 10
3. HBH 6 8 9
4. KRUOPA 6 -6 7
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015