2018-07-24, 11 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
NAUTICA 6:2 FOTOAPARATAS.LT
(4:1)
NAUTICA
Rungtynių eiga
FOTOAPARATAS.LT
Artiom Korotjich
German Michno
Andrej Višnevskij
Renatas Mosejevas
Kiril Čiupalov
Mindaugas Kinčius
Maksim Jegorov
Mantas Zubavičius
Jurij Jeremejev
Aleksej Lyskov
Maksim Jegorov
5 min. 1:0
12 min. 1:1
Vitalis Bieliauskas
Jurij Jeremejev
18 min. 2:1
Jurij Jeremejev
23 min. 3:1
Kiril Čiupalov
25 min. 4:1
Mantas Zubavičius
35 min. 5:1
Maksim Jegorov
41 min. 6:1
46 min. 6:2
Paulius Kučinskis
Mindaugas Vaišys
Tadas Dirgėlas
Aleksandras Ivanovas
Karolis Daugėla
Artūras Iljinas
Paulius Kučinskis
Rolantas Vitkus
Dainius Žvirblis
Vitalis Bieliauskas
Nerijus Dumša
Donatas Pancerovas
Modestas Gedrimas
Dainius Šablinskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : German Michno.
Raudonos kortelės : .

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Klaipėdos regiono moterų 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015