NAUTICA
Logotipas
Informacija
12
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
38
TAŠKAI
69 (vid. 3.29)
ĮMUŠTA
62 (vid. 2.95)
PRALEISTA
7
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrius GedgaudasKiril ČiupalovMaksim JegorovMantas ZubavičiusGerman Michno
15 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrius Gedgaudas
15
2
1
Kiril Čiupalov
10
4
0
Maksim Jegorov
9
2
0
Mantas Zubavičius
8
0
0
German Michno
5
3
0
Edmundas Gaigalas
4
4
0
Genadij Loginovič
4
0
0
Maksim Alilujev
4
0
0
Jurij Jeremejev
3
0
0
Mindaugas Kinčius
2
0
0
Renatas Mosejevas
1
0
0
Andrej Višnevskij
0
0
0
Artiom Korotjich
0
2
0
Timur Cyvaniuk
0
0
0
Kiril Iovov
0
0
0
Marius Stoukus
0
2
0
Aleksandr Vasiljev
0
0
0
Artiom Jerošenko
0
0
0
Igor Metelica
0
0
0
Eduard Fedorenko
0
0
0
Aleksej Lyskov
0
0
0
Romas Maciulevičius
0
0
0
Sergej Solovjov
0
0
1
Ilja Petrov
0
0
0
Robertas Poškus
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Nerijus Kosmakov
1
1
0
Marsel Balasanov
1
0
0
Tomas Oleinikas
0
0
0
Artūras Ščerbakovas
0
0
0
Mark Rybakov
0
0
0
Egidijus Stalmokas
0
0
0
Mark Šin
0
0
0
Nikita Domnenko
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-25
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:0
NAUTICA
2
2018-05-02
NAUTICA
2:1
VAKARŲ FRONTAS
3
2018-05-08
ELVITRANSA
5:2
NAUTICA
4
2018-05-14
NAUTICA
3:2
KRUOPA
5
2018-05-21
KLAIPĖDOS UOSTAS
1:3
NAUTICA
6
2018-05-30
SPARTA
3:6
NAUTICA
7
2018-06-05
NAUTICA
5:2
FK "JAKAI"
8
2018-06-11
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
2:4
NAUTICA
10
2018-06-26
AGLUONA-GARANT GROUP
2:2
NAUTICA
9
2018-07-04
NAUTICA
3:1
MEMEL
11
2018-07-24
NAUTICA
6:2
FOTOAPARATAS.LT
12
2018-07-30
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:6
NAUTICA
13
2018-08-08
NAUTICA
2:2
FK "GRANATA"
14
2018-08-16
TITANIC-KFA
4:10
NAUTICA
15
2018-08-22
NAUTICA
3:7
KLAIPĖDA CITY
16
2018-08-30
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
9:2
NAUTICA
17
2018-09-04
NAUTICA
0:3
FC "SUOLIUKAS"
18
2018-09-11
FELIŪGA
0:1
NAUTICA
19
2018-09-18
NAUTICA
0:3
SAREMA
20
2018-09-25
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
8:0
NAUTICA
21
2018-10-02
NAUTICA
9:3
MEGLARAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 0 0
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
3. ROSA 0 0
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
5. FK VS-JONUŠAI 0 0
6. FK GINTARAS 0 0
7. MINIJA B 0 0
8. KLAIPĖDOS FM B 0 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. TAURAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 0 0
2. FC SUOLIUKAS 0 0
3. FK PLIUSAS 0 0
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
5. GARANT GROUP 0 0
6. FK VS-JONUŠAI 0 0
7. FK GRANATA 0 0
8. FASOUL ARTSPACE 0 0
9. FK JAKAI 0 0
10. KFA-NEPTŪNAS 0 0
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
12. FK FUTERA 0 0
13. TRITON LT (buv. FELIŪGA) 0 0
14. NEWLINK.LT 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. FK GINTARO VETERANAI 0 0
3. DANĖS PERLAS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
6. KLAIPĖDA CITY 0 0
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015