MEMEL
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
19
PRALAIMĖJIMAI
4
TAŠKAI
20 (vid. 0.95)
ĮMUŠTA
111 (vid. 5.29)
PRALEISTA
-91
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Romanas GudlekisEduard GaršanovRuslan AšurovTautvydas JonikasViktor Kukšinov
5 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Romanas Gudlekis
5
0
0
Eduard Garšanov
5
0
0
Ruslan Ašurov
3
0
0
Tautvydas Jonikas
2
0
0
Viktor Kukšinov
1
0
0
Artur Ustinov
1
0
0
Kęstas Ruzgys
1
0
0
Roman Fokin
1
0
0
Ilja Stepanenka
1
0
0
Valera Aliakin
0
1
0
Vitalij Liubarskij
0
0
0
Mindaugas Kumšlys
0
0
0
Henrikas Bočkus
0
0
0
Raimondas Varnas
0
0
0
Vitalij Čerkesas
0
1
0
Aleksandr Šipulia
0
0
0
Jevgenij Stork
0
0
0
Darius Kavaliauskas
0
0
0
Andrius Seniūnas
0
0
0
Aleksandr Odarčiuk
0
0
0
Andrej Vorobjov
0
0
0
Stanislav Krupelnikov
0
0
0
Jaroslav Konkov
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Dmitrij Jakovlev
0
0
0
Ivan Krivko
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-25
SAREMA
5:0
MEMEL
2
2018-05-01
MEMEL
1:5
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
3
2018-05-08
MEGLARAS
2:5
MEMEL
4
2018-05-16
MEMEL
1:8
EDM STATYBA-SENDVARIS
5
2018-05-21
VAKARŲ FRONTAS
7:0
MEMEL
6
2018-05-28
MEMEL
0:6
ELVITRANSA
7
2018-06-04
KRUOPA
2:0
MEMEL
8
2018-06-13
MEMEL
1:9
KLAIPĖDOS UOSTAS
10
2018-06-25
MEMEL
2:9
FK "JAKAI"
9
2018-07-04
NAUTICA
3:1
MEMEL
11
2018-07-25
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
6:3
MEMEL
12
2018-08-02
SPARTA
3:1
MEMEL
13
2018-08-06
MEMEL
1:6
AGLUONA-GARANT GROUP
14
2018-08-14
FOTOAPARATAS.LT
2:0
MEMEL
15
2018-08-20
MEMEL
1:1
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
16
2018-08-29
FK "GRANATA"
5:0
MEMEL
17
2018-09-04
MEMEL
2:4
TITANIC-KFA
18
2018-09-12
KLAIPĖDA CITY
8:0
MEMEL
19
2018-09-21
MEMEL
0:11
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
20
2018-09-25
FC "SUOLIUKAS"
5:1
MEMEL
21
2018-10-02
MEMEL
0:4
FELIŪGA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
6 turas
SIGROUP - FK DITUVA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SK PLIKIAI 5 4 9
5. SIGROUP 4 0 6
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 5 -21 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015