ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Logotipas
Informacija
15
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
47
TAŠKAI
72 (vid. 3.43)
ĮMUŠTA
38 (vid. 1.81)
PRALEISTA
34
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Edgaras VoitechovskisAurimas BarsteikaMartynas VėlyvisVilius ZaleckisAleksas Šiburkis
16 įvarč.14 įvarč.11 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Edgaras Voitechovskis
16
1
0
Aurimas Barsteika
14
1
0
Martynas Vėlyvis
11
1
0
Vilius Zaleckis
5
1
0
Aleksas Šiburkis
4
0
1
Dovydas Šaulys
4
0
0
Vilius Jurčius
3
1
0
Valentinas Rumiancevas
3
1
0
Ernestas Ručinskas
2
1
0
Lukas Nedzinskas
2
3
0
Markas Martinas Šuika
2
0
0
Saulius Nemanius
1
1
0
Valdas Bulvydas
1
0
0
Bronius Jašinskas
1
0
0
Modestas Norkevičius
0
0
0
Vilius Šiburkis
0
1
0
Tomas Zubė
0
0
0
Audrius Sutkus
0
0
0
Mantas Mockus
0
1
0
Gediminas Žalys
0
0
0
Julius Merkelis
0
0
0
Audrius Steponaitis
0
0
0
Artūras Balčiūnas
0
0
0
Gediminas Butenis
0
0
0
Mindaugas Rumbutis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Rokas Rakevičius
0
0
0
Emanuelis Kamarauskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
2
2018-05-01
MEMEL
1:5
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
1
2018-05-04
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
1:6
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
3
2018-05-07
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
0:1
AGLUONA-GARANT GROUP
4
2018-05-15
FOTOAPARATAS.LT
0:1
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5
2018-05-25
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5:0
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
6
2018-05-31
FK "GRANATA"
2:2
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
7
2018-06-07
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:0
TITANIC-KFA
8
2018-06-12
KLAIPĖDA CITY
0:1
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
9
2018-06-21
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
4:6
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
10
2018-06-26
FC "SUOLIUKAS"
1:6
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
11
2018-07-23
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:2
FELIŪGA
12
2018-07-31
SAREMA
7:1
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
13
2018-08-09
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5:3
SPARTA
14
2018-08-15
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
7:1
MEGLARAS
15
2018-08-22
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:2
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
16
2018-08-28
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
3:1
VAKARŲ FRONTAS
17
2018-09-03
ELVITRANSA
2:4
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
18
2018-09-17
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
5:1
KRUOPA
19
2018-09-20
KLAIPĖDOS UOSTAS
2:3
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
20
2018-09-25
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
8:0
NAUTICA
21
2018-10-02
FK "JAKAI"
1:5
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FK PLIUSAS - PVM-21
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015